| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 7.90 " |
| Model tabletu | iPad mini (4nd Gen) |
| Kod producenta | A1550 |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | aluminium, szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 134.80 mm |
| Wysokość | 203.20 mm |
| Głębokość | 6.10 mm |
| Waga | 304.00 g |
| Układ graficzny | PowerVR GXA6450 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | funkcja telefonu, odblokowanie za pomocą odcisku palca, tethering (hot-spot) |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 5124 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Model procesora | Apple A8 |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f670ceed-18ea-4844-bce2-e9687ad84377
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(435)
Urządzenia Warszawa
 
(419)
Urządzenia Kielce
 
(94)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Szczecin
 
(50)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(31)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(16)
Urządzenia Trzebnica
 
(16)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Urządzenia Zamość
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Konin
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Elbląg
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Puławy
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Stargard
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Chełm
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Wschowa
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Chodzież
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Dębica
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Baranowo
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)