| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 12.90 " |
| Model tabletu | inny |
| Kod producenta | A1670 |
| Kolor | złoty |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 220.60 mm |
| Wysokość | 305.70 mm |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 10891 mAh |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ce8f7bb4-3655-4e90-9483-ce1688ac371c
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(441)
Urządzenia Warszawa
 
(432)
Urządzenia Kielce
 
(98)
Urządzenia Gdańsk
 
(73)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(65)
Urządzenia Szczecin
 
(52)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Lublin
 
(30)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Radom
 
(21)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Konin
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(12)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Pruszków
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Stargard
 
(10)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Piaseczno
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Leszno
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Puławy
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Łęczna
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Żory
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)