| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Czujniki | czujnik światła, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Funkcje aparatu | HDR, wykrywanie twarzy |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Szerokość | 169.50 mm |
| Układ graficzny | PowerVR GXA6850 (octa-core) |
| Głębokość | 6.10 mm |
| Funkcje | funkcja telefonu, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Model tabletu | iPad Air (2nd Gen) |
| Złącza | Lightning |
| Transmisja danych | brak |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Materiał | aluminium |
| Waga | 437.00 g |
| Wysokość | 240.00 mm |
| Przekątna ekranu | 9.40 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Model procesora | Triple-core 1.5 GHz Typhoon |
| Slot karty pamięci | nie |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.50 GHz |
| System operacyjny | iOS |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pojemność akumulatora | 7340 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Kod producenta | A1566 |
| Kolor | biały |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
O przedmiocie
Oferta: f0388fde-b3e5-4c31-a977-c75f7305716d
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(436)
Urządzenia Warszawa
 
(424)
Urządzenia Kielce
 
(94)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Gliwice
 
(70)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(31)
Urządzenia Lublin
 
(27)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Trzebnica
 
(16)
Urządzenia Radom
 
(16)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Słupsk
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Zamość
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Konin
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Elbląg
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Puławy
 
(9)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Baranowo
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Chełm
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(7)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Wschowa
 
(5)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Dzierżoniów
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)