| Stan | Bardzo dobry |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.2 Mpx |
| Waga | 298.8 g |
| System operacyjny | iOS |
| Kolor | srebrny |
| Kod producenta | MK9P2LL/A |
| Model tabletu | iPad (4th Gen) |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Szerokość | 134.8 mm |
| Przekątna ekranu | 7.9 " |
| Funkcje aparatu | autofocus, panorama, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, lampa błyskowa, cyfrowa stabilizacja obrazu, optyczna stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne, zoom, wykrywanie twarzy |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS 12 |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Głębokość | 6.1 mm |
| Transmisja danych | brak |
| Marka | Apple |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| EAN (GTIN) | 0888462368964 |
| Wysokość | 203.2 mm |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Pojemność akumulatora | 5124 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6005d49e-8aa3-4a19-bb6f-d2860c48d6c0
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(431)
Urządzenia Warszawa
 
(422)
Urządzenia Kielce
 
(90)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(73)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Szczecin
 
(48)
Urządzenia Rzeszów
 
(42)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(31)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(19)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Zamość
 
(15)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Opole
 
(12)
Urządzenia Wschowa
 
(12)
Urządzenia Pruszków
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Elbląg
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Konin
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Żory
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Grójec
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Pabianice
 
(7)
Urządzenia Tczew
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(6)
Urządzenia Włocławek
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Ozorków
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(5)
Urządzenia Wągrowiec
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Chełm
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Baranowo
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)