| Stan | Bardzo dobry |
| Przekątna ekranu | 10.20 " |
| Model tabletu | iPad (8th Gen) |
| Kod producenta | MYL92FD/A |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Szerokość | 174.10 mm |
| Wysokość | 250.00 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Waga | 495.00 g |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, tethering (hot-spot) |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 8686 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 2160 x 1620 |
| Model procesora | Apple A12 |
| Częstotliwość procesora | 2.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 35815ac3-cf25-4ff7-a9e5-1f6bfdb7f4c2
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(428)
Urządzenia Kielce
 
(99)
Urządzenia Gdańsk
 
(77)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(59)
Urządzenia Szczecin
 
(53)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Konin
 
(20)
Urządzenia Radom
 
(17)
Urządzenia Tarnów
 
(15)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Wałbrzych
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Słupsk
 
(12)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Bogdaniec
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)