O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | DOOGEE |
| Model tabletu | U11 |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje aparatu | wykrywanie twarzy, lampa błyskowa, samowyzwalacz, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 800 x 1280 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Przekątna ekranu | 11 " |
| EAN (GTIN) | 6923740240120 |
| Kod producenta | U11 GRAY |
| Szerokość | 257 mm |
| Wysokość | 169.60 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 537 g |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 8580 mAh |
| Model procesora | Unisoc T606 |
| Częstotliwość procesora | 1.60 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fd8a7b3c-6fe5-4d92-a236-4c376ed7e2ee
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(436)
Urządzenia Warszawa
 
(428)
Urządzenia Kielce
 
(95)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(88)
Urządzenia Gdańsk
 
(72)
Urządzenia Gliwice
 
(71)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(28)
Urządzenia Lublin
 
(27)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(16)
Urządzenia Trzebnica
 
(16)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Słupsk
 
(14)
Urządzenia Zamość
 
(14)
Urządzenia Elbląg
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Konin
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(12)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Puławy
 
(9)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Włocławek
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Baranowo
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(7)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Chełm
 
(6)
Urządzenia Bogdaniec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Chodzież
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Dzierżoniów
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)