| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Przekątna ekranu | 11.00 " |
| Model tabletu | Galaxy Tab A9+ (X210) |
| EAN (GTIN) | 8806095306261 |
| Kod producenta | SM-X210NZAAEUE |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 168.70 mm |
| Wysokość | 257.10 mm |
| Głębokość | 6.90 mm |
| Waga | 480.00 g |
| Układ graficzny | Adreno 619 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| System operacyjny | Android |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora | 7040 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD TN |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1920 x 1200 |
| Model procesora | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b3fefd2c-fb81-495a-bb21-1ec09f9e79f8
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(454)
Urządzenia Kamienna Góra
 
(437)
Urządzenia Kielce
 
(95)
Urządzenia Gliwice
 
(72)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(70)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Lublin
 
(30)
Urządzenia Radom
 
(21)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Jaworzno
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Słupsk
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Elbląg
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Konin
 
(10)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Zgorzelec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Żory
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Nysa
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)