| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | inny |
| Transmisja danych | brak |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | szkło, aluminium, tworzywo sztuczne |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | A-GPS, GPS, GLONASS |
| Czujniki | czujnik światła, barometr, kompas cyfrowy, żyroskop, akcelerometr |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), Lightning |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| System operacyjny | iOS |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Przekątna ekranu | 7.90 " |
| Kod producenta | MK9P2LL/A |
| Szerokość | 134.80 mm |
| Wysokość | 203.20 mm |
| Głębokość | 6.10 mm |
| Waga | 298.80 g |
| Układ graficzny | PowerVR GXA6450 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 5124 mAh |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Model procesora | iPad mini 4 |
| Częstotliwość procesora | 1.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1940edfd-f1c5-4757-91ea-93ffba2654e3
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(430)
Urządzenia Kielce
 
(99)
Urządzenia Gdańsk
 
(74)
Urządzenia Gliwice
 
(70)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(61)
Urządzenia Szczecin
 
(51)
Urządzenia Rzeszów
 
(42)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(18)
Urządzenia Konin
 
(17)
Urządzenia Tarnów
 
(15)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Chorzów
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Pruszków
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(7)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Łęczna
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Sanok
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Drwalew
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Zgierz
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)