| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Kolor | srebrny |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, żyroskop, czytnik linii papilarnych, barometr, magnetometr |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), Lightning |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Wersja systemu operacyjnego | iOS (inne) |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy |
| Kod producenta | MUQX2FD/A |
| Waga | 300.5 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.66 kg |
| Przekątna ekranu | 7.9 " |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Model procesora | iPad mini |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7 Mpx |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f0d7f6ac-e22f-431f-acac-55ac3becd424
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(436)
Urządzenia Warszawa
 
(427)
Urządzenia Kielce
 
(95)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(88)
Urządzenia Gdańsk
 
(72)
Urządzenia Gliwice
 
(71)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(28)
Urządzenia Lublin
 
(27)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Trzebnica
 
(16)
Urządzenia Radom
 
(16)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Słupsk
 
(14)
Urządzenia Zamość
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Elbląg
 
(13)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Konin
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(12)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Włocławek
 
(9)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Puławy
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Baranowo
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(7)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Chełm
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Bogdaniec
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Dzierżoniów
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)