| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model tabletu | iPad Pro 11" (2nd Gen) |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor | szary |
| Materiał | szkło |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| System operacyjny | iOS |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Przekątna ekranu | 11.00 " |
| EAN (GTIN) | 4549995048674 |
| Kod producenta | 4549995048674 |
| Szerokość | 178.50 mm |
| Wysokość | 247.60 mm |
| Głębokość | 5.90 mm |
| Waga | 471.00 g |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12.00 Mpx |
| Model procesora | Apple Bionic A12Z |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8fae57b4-3abf-4f7c-8494-491c82de4e71
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(441)
Urządzenia Kielce
 
(105)
Urządzenia Gdańsk
 
(75)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(53)
Urządzenia Rzeszów
 
(39)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(27)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(20)
Urządzenia Tarnów
 
(16)
Urządzenia Konin
 
(16)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(12)
Urządzenia Wałbrzych
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Zamość
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Piekary Śląskie
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)