O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Układ graficzny | ARM Mali-T760 MP2 |
| Slot karty pamięci | tak |
| Komunikacja | Bluetooth, DLNA, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Ekran dotykowy | tak |
| Pojemność akumulatora | 7000 mAh |
| Model procesora | MediaTek MT8165 |
| System operacyjny | Android |
| Waga | 509.00 g |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1920 x 1200 |
| Nawigacja | BeiDou, GLONASS, GPS |
| Kod producenta | 59439347 |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Głębokość | 8.90 mm |
| Model tabletu | inny |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Wysokość | 171.00 mm |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Przekątna ekranu | 10.00 " |
| Częstotliwość procesora | 1.50 GHz |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, zoom |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Transmisja danych | brak |
| Szerokość | 247.00 mm |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: dcb72b9b-60ee-4849-beec-1ad97577ed7c
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(431)
Urządzenia Kielce
 
(99)
Urządzenia Gdańsk
 
(74)
Urządzenia Gliwice
 
(70)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(61)
Urządzenia Szczecin
 
(51)
Urządzenia Rzeszów
 
(42)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(18)
Urządzenia Konin
 
(17)
Urządzenia Tarnów
 
(15)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Chorzów
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Pruszków
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(7)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Łęczna
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Sanok
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Drwalew
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Zgierz
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)