O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Lenovo |
| Model tabletu | inny |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| System operacyjny | Android |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1280 x 800 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Zawiera baterie | tak |
| Przekątna ekranu | 10.10 " |
| Kod producenta | TB-X104F |
| Szerokość | 171.00 mm |
| Wysokość | 247.00 mm |
| Głębokość | 9.60 mm |
| Waga | 530.00 g |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno 304 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 4850 mAh |
| Model procesora | Qualcomm APQ8009 |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 40ec4d54-a7f8-4f1a-93b3-b5c18468b153
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(434)
Urządzenia Kielce
 
(99)
Urządzenia Gdańsk
 
(75)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(59)
Urządzenia Szczecin
 
(52)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(17)
Urządzenia Konin
 
(17)
Urządzenia Tarnów
 
(15)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Bogdaniec
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Drwalew
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)