| Stan | Nowy |
| Głębokość | 6.90 mm |
| Transmisja danych | brak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Materiał | metal |
| Zawiera baterie | tak |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Wysokość | 6.99 mm |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Marka | Lenovo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 1080p (FullHD) |
| Pojemność akumulatora | 7040 mAh |
| Ekran dotykowy | tak |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| System operacyjny | Android |
| Kolor | szary |
| Czujniki | akcelerometr |
| Kod producenta | 198157039940 |
| Kod EPREL | 2303425 |
| Kod taryfy celnej | 84713000 |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Slot karty pamięci | tak |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1600 x 2560 |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Model tabletu | Idea Tab |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Dimensity 6300 |
| Waga | 0.69 g |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Szerokość | 254.00 mm |
| Przekątna ekranu | 11.00 " |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Układ graficzny | Arm Mali-G615 MC5 |
| Funkcje aparatu | autofocus |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9ca4fb21-0645-4231-8888-52c85257b256
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(429)
Urządzenia Kamienna Góra
 
(427)
Urządzenia Kielce
 
(90)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(88)
Urządzenia Gdańsk
 
(70)
Urządzenia Gliwice
 
(66)
Urządzenia Szczecin
 
(47)
Urządzenia Rzeszów
 
(42)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(32)
Urządzenia Lublin
 
(28)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Inowrocław
 
(17)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Radom
 
(16)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Wschowa
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Pruszków
 
(13)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(13)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Stargard
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Chorzów
 
(11)
Urządzenia Elbląg
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Kobyłka
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Konin
 
(10)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Leszno
 
(9)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Tczew
 
(7)
Urządzenia Grójec
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Wieleń
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Włocławek
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Kalisz
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Żywiec
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Wągrowiec
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Chełm
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Ozorków
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Mikołów
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Świdnica
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Sanok
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)