O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Lenovo |
| Przekątna ekranu | 7.00 " |
| Model tabletu | inny |
| Kod producenta | ZA0R0029US |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Szerokość | 113.00 mm |
| Wysokość | 190.00 mm |
| Głębokość | 9.90 mm |
| Waga | 254.00 g |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | funkcja telefonu |
| System operacyjny | Android |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Funkcje aparatu | zoom, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 3450 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1024 x 600 |
| Model procesora | Mediatek MT8127 |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Slot karty pamięci | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 96f7c7fd-a9e7-4d60-916f-b7d8b3730454
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(433)
Urządzenia Kielce
 
(99)
Urządzenia Gdańsk
 
(75)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(59)
Urządzenia Szczecin
 
(53)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Konin
 
(20)
Urządzenia Radom
 
(17)
Urządzenia Tarnów
 
(15)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Wałbrzych
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Bogdaniec
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)