| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | OneTouch EVO 7 |
| Marka | Alcatel |
| Model tabletu | Onetouch Evo 7 |
| Przekątna ekranu | 7 " |
| Transmisja danych | 3G |
| Kolor | czarny |
| Wbudowana pamięć | 4 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| System operacyjny | Android |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2e8efd16-29b8-45b5-a600-ef41d2916617
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(428)
Urządzenia Kamienna Góra
 
(427)
Urządzenia Kielce
 
(90)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(84)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Szczecin
 
(46)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(28)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Inowrocław
 
(17)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Radom
 
(16)
Urządzenia Wschowa
 
(16)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Zamość
 
(14)
Urządzenia Pruszków
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Elbląg
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Konin
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Stargard
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Kobyłka
 
(10)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Grójec
 
(7)
Urządzenia Tczew
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Żywiec
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Włocławek
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Żory
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Wieleń
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Wągrowiec
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Chełm
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Ozorków
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Mikołów
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Świdnica
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)