| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Overmax |
| Przekątna ekranu | 7.00 " |
| Model tabletu | inny |
| EAN (GTIN) | 5901752367388 |
| Kod producenta | BASICTABIIB |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 114.00 mm |
| Wysokość | 192.00 mm |
| Głębokość | 10.00 mm |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo |
| Pojemność akumulatora | 2600 mAh |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 800 x 480 |
| Model procesora | Basic Tab 2 |
| Częstotliwość procesora | 1.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wbudowana pamięć | 512 MB |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 77ebf228-81b3-4a28-8836-cdc0c6a152e8
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(455)
Urządzenia Kamienna Góra
 
(440)
Urządzenia Kielce
 
(91)
Urządzenia Gdańsk
 
(73)
Urządzenia Gliwice
 
(71)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(68)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Lublin
 
(31)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(20)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Słupsk
 
(14)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Elbląg
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(12)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Zgorzelec
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Konin
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Stargard
 
(10)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Piaseczno
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Nysa
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)