| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 10 MB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | E250 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rozdzielczość ekranu | 128 x 160 px |
| System operacyjny | Pozostałe |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje w telefonach komórkowych | funkcja głośnomówiąca, alarm wibracyjny, dyktafon |
| Opcje SIM | Single SIM |
| EAN (GTIN) | 8808987080426 |
| Kod producenta | SGH-E250i |
| Przekątna ekranu | 2.50 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 0.30 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 800 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d5a99ef3-27ff-4567-b3b2-17f9cc1fce0a
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3535)
Samsung Kielce
 
(585)
Samsung Ełk
 
(498)
Samsung Lublin
 
(439)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(183)
Samsung Opole
 
(149)
Samsung Sosnowiec
 
(133)
Samsung Elbląg
 
(107)
Samsung Zamość
 
(94)
Samsung Piaseczno
 
(85)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Samsung Jelenia Góra
 
(65)
Samsung Mysłowice
 
(54)
Samsung Puławy
 
(51)
Samsung Zgierz
 
(50)
Samsung Stargard
 
(50)
Samsung Wadowice
 
(49)
Samsung Przemyśl
 
(48)
Samsung Legionowo
 
(47)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Samsung Mikołów
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Drwalew
 
(41)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(36)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Sierpc
 
(31)
Samsung Kobyłka
 
(30)
Samsung Morąg
 
(30)
Samsung Łuków
 
(27)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Śrem
 
(26)
Samsung Szczecinek
 
(25)
Samsung Głubczyce
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Brwinów
 
(23)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Myszków
 
(23)
Samsung Kłodzko
 
(22)
Samsung Kamienna Góra
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Płońsk
 
(20)
Samsung Paczków
 
(19)
Samsung Krotoszyn
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(19)
Samsung Myślenice
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Limanowa
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Szczyrk
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Wyrazów
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Samsung Jabłonna
 
(13)
Samsung Słupca
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Braniewo
 
(13)
Samsung Annopol
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Łosice
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Wołów
 
(12)
Samsung Józefów
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Sosnowica
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Samsung Przeczyce
 
(10)
Samsung Ropczyce
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Lubsko
 
(9)
Samsung Koluszki
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)