| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | GT-S3350 |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Inny model |
| Typ | Telefon komórkowy |
| EAN (GTIN) | 8806071310121 |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 59.30 mm |
| Wysokość | 118.90 mm |
| Głębokość | 11.70 mm |
| Waga | 112.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Gęstość pikseli | 133 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 320 x 240 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.00 Mpx |
| Wbudowana pamięć | 64 MB |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 8 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | brak |
| Opcje SIM | Single SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 25409c75-33c5-4b9d-99ca-10d00f2443df
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3430)
Samsung Ełk
 
(599)
Samsung Kielce
 
(447)
Samsung Lublin
 
(435)
Samsung Gliwice
 
(224)
Samsung Opole
 
(143)
Samsung Sosnowiec
 
(119)
Samsung Elbląg
 
(101)
Samsung Zamość
 
(86)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(84)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Samsung Jelenia Góra
 
(62)
Samsung Legionowo
 
(53)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Zgierz
 
(47)
Samsung Mysłowice
 
(46)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(41)
Samsung Stargard
 
(41)
Samsung Będzin
 
(41)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Puławy
 
(36)
Samsung Mikołów
 
(35)
Samsung Wągrowiec
 
(31)
Samsung Łuków
 
(29)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Kobyłka
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(23)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Jabłonna
 
(18)
Samsung Limanowa
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Płońsk
 
(17)
Samsung Wyrazów
 
(17)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Stary Sącz
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Mszana Dolna
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Łęczna
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Kluczbork
 
(12)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Niwiska
 
(10)
Samsung Zelów
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Drwalew
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Komorniki
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)