Wyrzynarka elektryczna Black Decker Marka: Black+Decker Kup teraz 70 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Starachowice
Wyrzynarka Black and Decker VINTAGE z czasów PRL Kup teraz 69 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź, Polesie
Wyrzynarka Black & Decker CD301 Certyfikaty zgodności: CE Zasilanie: sieciowe Głębokość cięcia w aluminium: 15 mm Zawiera baterie: nie -22% 175,00 zł Kup teraz 135 zł Sprzedający: osoba prywatna Wałbrzych
WYRZYNARKA ,WIERTARKA, SZLIFIERKA BLACK DECKER VP2000 Licytacja 30 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Stargard
Wyrzynarka black decker Marka: Black+Decker -12% 160,00 zł Kup teraz 140 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Lublin, Czechów Pł
Wyrzynarka Black Decker Marka: Black+Decker do negocjacji Kup teraz 55 zł Sprzedający: osoba prywatna Tarnów
Black Decker wyrzynarka Seria: Bd351 Marka: Black&Decker Zasilanie: sieciowe -42% 69,99 zł Kup teraz 39 ,99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Skwierzyna
Black Decker wyrzynarka Marka: Black&Decker Maksymalna moc: 450 W Seria: 656pe Zasilanie: sieciowe -21% 69,99 zł Kup teraz 54 ,99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Skwierzyna
komplet .wiertarka,szlifierka,wyrzynarka dwa akumulatory nowe Black Decker Marka: Black&Decker -25% 270,00 zł Kup teraz 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk, Rudniki
Silnik do wyrzynarki Black & Decker -20% 50,00 zł do negocjacji Kup teraz 40 zł Sprzedający: osoba prywatna Brzeszcze