| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Xiaomi |
| Liczba kół | 2 |
| Cechy dodatkowe | wodoodporność, składana, stopka, prędkościomierz |
| Kolor | czarny |
| Amortyzacja | brak |
| Hamulec | tarczowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | 4 Pro 2nd gen |
| Waga | 19 kg |
| Moc silnika | 400 W |
| Zasięg | 60 km |
| Prędkość maksymalna | 20 km/h |
| Liczba trybów jazdy | 3 |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 24 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 75a1a12c-d612-4483-ad67-335c0385b44b
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi elektryczne Warszawa
 
(193)
Hulajnogi elektryczne Wrocław
 
(90)
Hulajnogi elektryczne Kraków
 
(73)
Hulajnogi elektryczne Poznań
 
(50)
Hulajnogi elektryczne Łódź
 
(40)
Hulajnogi elektryczne Gdańsk
 
(38)
Hulajnogi elektryczne Białystok
 
(32)
Hulajnogi elektryczne Lublin
 
(21)
Hulajnogi elektryczne Rzeszów
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Gdynia
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Szczecin
 
(18)
Hulajnogi elektryczne Katowice
 
(16)
Hulajnogi elektryczne Kielce
 
(16)
Hulajnogi elektryczne Świerczyniec
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Toruń
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Bydgoszcz
 
(13)
Hulajnogi elektryczne Pruszków
 
(13)
Hulajnogi elektryczne Opole
 
(11)
Hulajnogi elektryczne Zabrze
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Tczew
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Ruda Śląska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Płock
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Gorzów Wielkopolski
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Sochaczew
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Olsztyn
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Rozogi
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Częstochowa
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Biała Podlaska
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Koszalin
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Gliwice
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Sosnowiec
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Chorągwica
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Zielona Góra
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Siemianowice Śląskie
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Kołobrzeg
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Nysa
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Brzeziny
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Piotrków Trybunalski
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Bielsko-Biała
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Piaseczno
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Leszno
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Skierniewice
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Pabianice
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Konin
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Świdnica
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Legnica
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Kalisz
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Rybnik
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zduńska Wola
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Przemyśl
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Włocławek
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Józefosław
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Radomsko
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Byczyna
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Mysłowice
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Radom
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Stargard
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Słupsk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Łask
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Limanowa
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Ełk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zamość
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Banino
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Urzędów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Sącz
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Gaj
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Goleniów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Lębork
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Oświęcim
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Żory
 
(4)