| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Model tabletu | Pad 7 |
| Transmisja danych | brak |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje aparatu | HDR |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 3000 x 2000 |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Zawiera baterie | nie |
| Przekątna ekranu | 11.20 " |
| EAN (GTIN) | 6932554410568 |
| Kod producenta | 6932554410568 |
| Szerokość | 251.20 mm |
| Wysokość | 173.40 mm |
| Głębokość | 7.00 mm |
| Waga | 500.00 g |
| Układ graficzny | Adreno 732 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 8850 mAh |
| Model procesora | Snapdragon 7+ Gen 3 |
| Częstotliwość procesora | 2.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: d1b47839-bb41-4c9a-8327-57c446e520fd
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(433)
Urządzenia Warszawa
 
(419)
Urządzenia Kielce
 
(92)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(76)
Urządzenia Gliwice
 
(70)
Urządzenia Szczecin
 
(46)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(28)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Zamość
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Radom
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Konin
 
(13)
Urządzenia Sosnowiec
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Elbląg
 
(12)
Urządzenia Pruszków
 
(12)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Grójec
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Wschowa
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Kalisz
 
(6)
Urządzenia Włocławek
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Dębica
 
(5)
Urządzenia Ozorków
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Chełm
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Baranowo
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)