| Stan | Bardzo dobry |
| Szerokość całkowita | 48 cm |
| Średnica | 48 cm |
| Marka | Esperanza |
| Tarcza | analogowa |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| System liczbowy | cyfry arabskie |
| Typ | ścienny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość całkowita | 48 cm |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Zasilanie | baterie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 80cb6f04-7674-4d6d-8614-acde4998ed2a
Podobne wyszukiwania
Zegary Warszawa
 
(245)
Zegary Suwałki
 
(123)
Zegary Gdańsk
 
(80)
Zegary Rzeszów
 
(54)
Zegary Lublin
 
(33)
Zegary Ustroń
 
(31)
Zegary Bydgoszcz
 
(29)
Zegary Kielce
 
(26)
Zegary Baranów
 
(19)
Zegary Piaseczno
 
(17)
Zegary Sosnowiec
 
(17)
Zegary Przemyśl
 
(16)
Zegary Blachownia
 
(16)
Zegary Gliwice
 
(15)
Zegary Bielsko-Biała
 
(14)
Zegary Opole
 
(14)
Zegary Strzelce Małe
 
(12)
Zegary Dąbrowa Górnicza
 
(12)
Zegary Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Zegary Szczecinek
 
(10)
Zegary Zamość
 
(10)
Zegary Jelenia Góra
 
(10)
Zegary Czechowice-Dziedzice
 
(9)
Zegary Koło
 
(9)
Zegary Jaworzno
 
(9)
Zegary Olkusz
 
(9)
Zegary Żywiec
 
(8)
Zegary Parczew
 
(8)
Zegary Pruszków
 
(8)
Zegary Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Zegary Malec
 
(7)
Zegary Stryszawa
 
(7)
Zegary Mysłowice
 
(7)
Zegary Otwock
 
(6)
Zegary Zawiercie
 
(6)
Zegary Glinno
 
(6)
Zegary Jarosław
 
(6)
Zegary Włocławek
 
(6)
Zegary Łapy
 
(6)
Zegary Zgierz
 
(6)
Zegary Czerwonak
 
(6)
Zegary Elbląg
 
(6)
Zegary Klichy
 
(6)
Zegary Mirsk
 
(6)
Zegary Konin
 
(6)
Zegary Głogów
 
(5)
Zegary Racibórz
 
(5)
Zegary Piastów
 
(5)
Zegary Turek
 
(5)
Zegary Rytwiany
 
(5)
Zegary Szydłowiec
 
(5)
Zegary Limanowa
 
(5)
Zegary Siemianowice Śląskie
 
(5)
Zegary Nowy Kościół
 
(5)
Zegary Dębica
 
(5)
Zegary Jelcz-Laskowice
 
(5)
Zegary Skierniewice
 
(5)
Zegary Gubin
 
(5)
Zegary Świdnik
 
(5)
Zegary Biała Podlaska
 
(5)
Zegary Kłodzko
 
(5)
Zegary Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Zegary Świnoujście
 
(5)
Zegary Olsztynek
 
(4)
Zegary Dąbrówka
 
(4)
Zegary Stargard
 
(4)
Zegary Józefów
 
(4)
Zegary Żarki
 
(4)
Zegary Piątek
 
(4)
Zegary Choszczno
 
(4)
Zegary Posada
 
(4)
Zegary Ziębice
 
(4)
Zegary Słomniki
 
(4)
Zegary Lipinki
 
(4)
Zegary Słupsk
 
(4)
Zegary Ełk
 
(4)
Zegary Golub-Dobrzyń
 
(4)
Zegary Spiczyn
 
(4)
Zegary Zakliczyn
 
(4)
Zegary Sulmówek
 
(4)
Zegary Wadowice
 
(4)
Zegary Czapury
 
(4)
Zegary Lubsko
 
(4)
Zegary Tczew
 
(4)
Zegary Włodawa
 
(4)
Zegary Piekary Śląskie
 
(4)
Zegary Zabierzów
 
(4)
Zegary Jasionka
 
(4)
Zegary Hrubieszów
 
(4)
Zegary Plewiska
 
(4)
Zegary Puławy
 
(4)
Zegary Baciki Średnie
 
(4)
Zegary Strażów
 
(4)
Zegary Żarnów
 
(4)
Zegary Czarków
 
(4)
Zegary Żarów
 
(4)