| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | JVD |
| Typ | ścienny |
| Zasilanie | baterie |
| Kolor | brązowy |
| Kolor dodatkowy | złoty |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Kształt | okrągły |
| Tarcza | analogowa |
| System liczbowy | cyfry arabskie |
| Cechy dodatkowe | mechanizm kwarcowy |
| Szerokość całkowita | 25.00 cm |
| Linia | okrągły zegar do kuchni pokoju |
| Kod producenta | H612.19 |
| EAN (GTIN) | 8592818021633 |
| Wysokość całkowita | 25.00 cm |
| Średnica | 25.00 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3d79a9a3-e853-4c66-aaab-354ae8fe19ed
Podobne wyszukiwania
Zegary Warszawa
 
(242)
Zegary Suwałki
 
(123)
Zegary Gdańsk
 
(89)
Zegary Rzeszów
 
(53)
Zegary Lublin
 
(35)
Zegary Ustroń
 
(31)
Zegary Bydgoszcz
 
(30)
Zegary Kielce
 
(26)
Zegary Baranów
 
(19)
Zegary Niedomice
 
(17)
Zegary Sosnowiec
 
(17)
Zegary Piaseczno
 
(17)
Zegary Blachownia
 
(16)
Zegary Gliwice
 
(15)
Zegary Przemyśl
 
(15)
Zegary Opole
 
(14)
Zegary Bielsko-Biała
 
(14)
Zegary Czechowice-Dziedzice
 
(12)
Zegary Strzelce Małe
 
(12)
Zegary Dąbrowa Górnicza
 
(12)
Zegary Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Zegary Szczecinek
 
(11)
Zegary Jelenia Góra
 
(10)
Zegary Zamość
 
(10)
Zegary Jaworzno
 
(10)
Zegary Olkusz
 
(9)
Zegary Parczew
 
(8)
Zegary Pruszków
 
(7)
Zegary Malec
 
(7)
Zegary Głogów
 
(7)
Zegary Stryszawa
 
(7)
Zegary Włocławek
 
(6)
Zegary Klichy
 
(6)
Zegary Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Zegary Zgierz
 
(6)
Zegary Zawiercie
 
(6)
Zegary Glinno
 
(6)
Zegary Mysłowice
 
(6)
Zegary Żywiec
 
(6)
Zegary Łapy
 
(6)
Zegary Jarosław
 
(6)
Zegary Otwock
 
(6)
Zegary Elbląg
 
(6)
Zegary Czerwonak
 
(6)
Zegary Świnoujście
 
(5)
Zegary Limanowa
 
(5)
Zegary Szydłowiec
 
(5)
Zegary Turek
 
(5)
Zegary Racibórz
 
(5)
Zegary Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Zegary Siemianowice Śląskie
 
(5)
Zegary Mirsk
 
(5)
Zegary Jelcz-Laskowice
 
(5)
Zegary Nowy Kościół
 
(5)
Zegary Gubin
 
(5)
Zegary Świdnik
 
(5)
Zegary Biała Podlaska
 
(5)
Zegary Dębica
 
(5)
Zegary Rytwiany
 
(5)
Zegary Skierniewice
 
(5)
Zegary Kłodzko
 
(5)
Zegary Bolesławiec
 
(4)
Zegary Włodawa
 
(4)
Zegary Plewiska
 
(4)
Zegary Piekary Śląskie
 
(4)
Zegary Ziębice
 
(4)
Zegary Baciki Średnie
 
(4)
Zegary Posada
 
(4)
Zegary Żarki
 
(4)
Zegary Józefów
 
(4)
Zegary Stargard
 
(4)
Zegary Puławy
 
(4)
Zegary Dąbrówka
 
(4)
Zegary Strażów
 
(4)
Zegary Olsztynek
 
(4)
Zegary Żarnów
 
(4)
Zegary Jasionka
 
(4)
Zegary Choszczno
 
(4)
Zegary Czarków
 
(4)
Zegary Konin
 
(4)
Zegary Spiczyn
 
(4)
Zegary Imielin
 
(4)
Zegary Piastów
 
(4)
Zegary Żarów
 
(4)
Zegary Sulmówek
 
(4)
Zegary Wadowice
 
(4)
Zegary Zakliczyn
 
(4)
Zegary Golub-Dobrzyń
 
(4)
Zegary Ełk
 
(4)
Zegary Czapury
 
(4)
Zegary Słupsk
 
(4)
Zegary Tczew
 
(4)
Zegary Lubsko
 
(4)
Zegary Juszczyn
 
(4)
Zegary Lipinki
 
(4)
Zegary Słomniki
 
(4)