| Stan | Nowy |
| Typ | ścienny |
| Zasilanie | baterie |
| Kolor | biały |
| Kolor dodatkowy | szary |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Kształt | okrągły |
| Tarcza | analogowa |
| System liczbowy | cyfry arabskie |
| Cechy dodatkowe | efekt 3D, mechanizm kwarcowy |
| Marka | MPM |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | E01.4057.00 |
| Szerokość całkowita | 58.50 cm |
| Wysokość całkowita | 58.50 cm |
| Średnica | 58.50 cm |
| Linia | duży zegar retro na ścianę |
| EAN (GTIN) | 8591212080987 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fdd8f33a-fc63-44e4-a37a-9a52a71a8a23
Podobne wyszukiwania
Zegary Warszawa
 
(251)
Zegary Suwałki
 
(123)
Zegary Gdańsk
 
(84)
Zegary Rzeszów
 
(53)
Zegary Lublin
 
(35)
Zegary Bydgoszcz
 
(33)
Zegary Ustroń
 
(31)
Zegary Kielce
 
(26)
Zegary Baranów
 
(19)
Zegary Piaseczno
 
(17)
Zegary Sosnowiec
 
(17)
Zegary Blachownia
 
(16)
Zegary Gliwice
 
(15)
Zegary Przemyśl
 
(15)
Zegary Opole
 
(14)
Zegary Bielsko-Biała
 
(14)
Zegary Strzelce Małe
 
(12)
Zegary Dąbrowa Górnicza
 
(12)
Zegary Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Zegary Szczecinek
 
(11)
Zegary Jelenia Góra
 
(10)
Zegary Zamość
 
(10)
Zegary Olkusz
 
(9)
Zegary Jaworzno
 
(9)
Zegary Czechowice-Dziedzice
 
(9)
Zegary Parczew
 
(8)
Zegary Pruszków
 
(8)
Zegary Mysłowice
 
(7)
Zegary Malec
 
(7)
Zegary Stryszawa
 
(7)
Zegary Żywiec
 
(6)
Zegary Włocławek
 
(6)
Zegary Czerwonak
 
(6)
Zegary Klichy
 
(6)
Zegary Głogów
 
(6)
Zegary Otwock
 
(6)
Zegary Jarosław
 
(6)
Zegary Łapy
 
(6)
Zegary Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Zegary Zawiercie
 
(6)
Zegary Glinno
 
(6)
Zegary Zgierz
 
(6)
Zegary Elbląg
 
(6)
Zegary Kłodzko
 
(5)
Zegary Racibórz
 
(5)
Zegary Ełk
 
(5)
Zegary Nowy Kościół
 
(5)
Zegary Gubin
 
(5)
Zegary Jelcz-Laskowice
 
(5)
Zegary Świdnik
 
(5)
Zegary Biała Podlaska
 
(5)
Zegary Rytwiany
 
(5)
Zegary Mirsk
 
(5)
Zegary Dębica
 
(5)
Zegary Turek
 
(5)
Zegary Szydłowiec
 
(5)
Zegary Siemianowice Śląskie
 
(5)
Zegary Świnoujście
 
(5)
Zegary Skierniewice
 
(5)
Zegary Limanowa
 
(5)
Zegary Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Zegary Ziębice
 
(4)
Zegary Wadowice
 
(4)
Zegary Włodawa
 
(4)
Zegary Piekary Śląskie
 
(4)
Zegary Czapury
 
(4)
Zegary Piastów
 
(4)
Zegary Żarów
 
(4)
Zegary Józefów
 
(4)
Zegary Tczew
 
(4)
Zegary Żarki
 
(4)
Zegary Juszczyn
 
(4)
Zegary Puławy
 
(4)
Zegary Piątek
 
(4)
Zegary Stargard
 
(4)
Zegary Lipinki
 
(4)
Zegary Słupsk
 
(4)
Zegary Strażów
 
(4)
Zegary Dąbrówka
 
(4)
Zegary Olsztynek
 
(4)
Zegary Bolesławiec
 
(4)
Zegary Jasionka
 
(4)
Zegary Choszczno
 
(4)
Zegary Golub-Dobrzyń
 
(4)
Zegary Żarnów
 
(4)
Zegary Zakliczyn
 
(4)
Zegary Plewiska
 
(4)
Zegary Konin
 
(4)
Zegary Spiczyn
 
(4)
Zegary Słomniki
 
(4)
Zegary Czarków
 
(4)
Zegary Posada
 
(4)
Zegary Imielin
 
(4)
Zegary Baciki Średnie
 
(4)
Zegary Lubsko
 
(4)
Zegary Sulmówek
 
(4)