| Stan | Nowy |
| Marka | bez marki |
| Typ | ścienny |
| Kolor | brązowy |
| Kolor dodatkowy | czarny |
| Materiał dominujący | drewno |
| Kształt | okrągły |
| Tarcza | cyfrowa |
| System liczbowy | cyfry arabskie |
| Zawiera baterie | nie |
| Szerokość całkowita | 30 cm |
| Wysokość całkowita | 30 cm |
| Średnica | 30 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8ad7e8b1-6d6c-4b96-b821-121b15c941a6
Podobne wyszukiwania
Zegary Warszawa
 
(251)
Zegary Suwałki
 
(123)
Zegary Gdańsk
 
(89)
Zegary Rzeszów
 
(53)
Zegary Lublin
 
(35)
Zegary Bydgoszcz
 
(33)
Zegary Ustroń
 
(31)
Zegary Kielce
 
(26)
Zegary Baranów
 
(19)
Zegary Piaseczno
 
(17)
Zegary Sosnowiec
 
(17)
Zegary Blachownia
 
(16)
Zegary Gliwice
 
(15)
Zegary Przemyśl
 
(15)
Zegary Opole
 
(14)
Zegary Bielsko-Biała
 
(14)
Zegary Dąbrowa Górnicza
 
(12)
Zegary Czechowice-Dziedzice
 
(12)
Zegary Strzelce Małe
 
(12)
Zegary Szczecinek
 
(11)
Zegary Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Zegary Zamość
 
(10)
Zegary Jelenia Góra
 
(10)
Zegary Olkusz
 
(9)
Zegary Jaworzno
 
(9)
Zegary Parczew
 
(8)
Zegary Malec
 
(7)
Zegary Stryszawa
 
(7)
Zegary Pruszków
 
(7)
Zegary Mysłowice
 
(7)
Zegary Żywiec
 
(6)
Zegary Włocławek
 
(6)
Zegary Czerwonak
 
(6)
Zegary Klichy
 
(6)
Zegary Głogów
 
(6)
Zegary Otwock
 
(6)
Zegary Jarosław
 
(6)
Zegary Łapy
 
(6)
Zegary Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Zegary Zawiercie
 
(6)
Zegary Glinno
 
(6)
Zegary Zgierz
 
(6)
Zegary Elbląg
 
(6)
Zegary Kłodzko
 
(5)
Zegary Racibórz
 
(5)
Zegary Ełk
 
(5)
Zegary Nowy Kościół
 
(5)
Zegary Gubin
 
(5)
Zegary Jelcz-Laskowice
 
(5)
Zegary Świdnik
 
(5)
Zegary Biała Podlaska
 
(5)
Zegary Rytwiany
 
(5)
Zegary Mirsk
 
(5)
Zegary Dębica
 
(5)
Zegary Turek
 
(5)
Zegary Szydłowiec
 
(5)
Zegary Siemianowice Śląskie
 
(5)
Zegary Świnoujście
 
(5)
Zegary Skierniewice
 
(5)
Zegary Limanowa
 
(5)
Zegary Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Zegary Wadowice
 
(4)
Zegary Ziębice
 
(4)
Zegary Włodawa
 
(4)
Zegary Piekary Śląskie
 
(4)
Zegary Czapury
 
(4)
Zegary Piastów
 
(4)
Zegary Żarów
 
(4)
Zegary Józefów
 
(4)
Zegary Tczew
 
(4)
Zegary Żarki
 
(4)
Zegary Juszczyn
 
(4)
Zegary Puławy
 
(4)
Zegary Piątek
 
(4)
Zegary Stargard
 
(4)
Zegary Lipinki
 
(4)
Zegary Słupsk
 
(4)
Zegary Dąbrówka
 
(4)
Zegary Olsztynek
 
(4)
Zegary Strażów
 
(4)
Zegary Jasionka
 
(4)
Zegary Choszczno
 
(4)
Zegary Bolesławiec
 
(4)
Zegary Golub-Dobrzyń
 
(4)
Zegary Żarnów
 
(4)
Zegary Zakliczyn
 
(4)
Zegary Konin
 
(4)
Zegary Spiczyn
 
(4)
Zegary Plewiska
 
(4)
Zegary Słomniki
 
(4)
Zegary Czarków
 
(4)
Zegary Imielin
 
(4)
Zegary Posada
 
(4)
Zegary Lubsko
 
(4)
Zegary Baciki Średnie
 
(4)
Zegary Sulmówek
 
(4)