| Stan | Nowy |
| Płeć | mężczyzna |
| Marka | Armani |
| Typ | naręczny |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Rodzaj paska | Bransoleta |
| Materiał paska | metal szlachetny |
| Kształt koperty | okrągła |
| Szkiełko | mineralne |
| Wodoszczelność | 100m = WR100 |
| Funkcje | Chronograf |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor tarczy | czarny |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Język instrukcji | inna, angielska, francuska, polska, niemiecka |
| Styl | klasyczny |
| Materiał koperty | stal |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 kg |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Długość paska część ze sprzączką | 220 mm |
| Długość bransolety | 220 mm |
| Szerokość koperty | 44 mm |
| Wysokość koperty | 44 mm |
| Model | Armani Exchange AX2600 |
| Kolekcja/Seria | AX2600 |
| Kod producenta | 4053858830547 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d6adea7b-3407-4a69-867d-0e728d4f62d1
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1503)
Męskie Lublin
 
(194)
Męskie Jarosław
 
(184)
Męskie Milicz
 
(141)
Męskie Kielce
 
(104)
Męskie Starachowice
 
(91)
Męskie Brzozów
 
(88)
Męskie Ełk
 
(60)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Opole
 
(58)
Męskie Gliwice
 
(53)
Męskie Sosnowiec
 
(51)
Męskie Elbląg
 
(36)
Męskie Będzin
 
(35)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Nowy Targ
 
(29)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Piaseczno
 
(27)
Męskie Tczew
 
(26)
Męskie Puławy
 
(23)
Męskie Przemyśl
 
(23)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(20)
Męskie Bolesławiec
 
(19)
Męskie Jelenia Góra
 
(19)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Męskie Mikołów
 
(17)
Męskie Stara Łubianka
 
(17)
Męskie Zamość
 
(16)
Męskie Stargard
 
(15)
Męskie Zgierz
 
(15)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Męskie Krotoszyn
 
(14)
Męskie Bochnia
 
(14)
Męskie Legionowo
 
(13)
Męskie Mysłowice
 
(12)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Osielsko
 
(11)
Męskie Przytyk
 
(11)
Męskie Skierniewice
 
(10)
Męskie Hrubieszów
 
(10)
Męskie Koronowo
 
(10)
Męskie Poniatowa
 
(10)
Męskie Dobczyce
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Widuchowa
 
(8)
Męskie Parczew
 
(8)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Zelów
 
(8)
Męskie Kobyłka
 
(8)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Jelcz-Laskowice
 
(7)
Męskie Szczucin
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Myszków
 
(7)
Męskie Rychwałdek
 
(6)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Koło
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Lubsko
 
(6)
Męskie Strzelin
 
(6)
Męskie Piątek
 
(5)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Chodzież
 
(5)
Męskie Brzeziny
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Stary Sącz
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Zbąszynek
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Józefów
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Żywiec
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)