| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Skmei |
| Płeć | mężczyzna |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | cyfrowe |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Styl | klasyczny |
| Rodzaj paska | Bransoleta |
| Materiał paska | stal |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Materiał koperty | stal |
| Funkcje | Wodoszczelny, Datownik, Podświetlenie |
| Wodoszczelność | 30m = WR30 |
| Szkiełko | mineralne |
| Kolor | wielokolorowy |
| Cechy dodatkowe | nie zawiera niklu |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor tarczy | srebrny |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.097 kg |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Długość paska część ze sprzączką | 235.00 mm |
| Długość bransolety | 235.00 mm |
| Szerokość koperty | 31.00 mm |
| Wysokość koperty | 47.00 mm |
| Kolekcja/Seria | klasyczna |
| Szerokość mocowania | 22.00 mm |
| EAN (GTIN) | 5905108567255 |
| Model | jgd468kjhg727 |
| Kod producenta | jgd468kjhg726 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a08ce971-2c47-45e8-af5d-f5f05bd37cf0
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1488)
Męskie Lublin
 
(199)
Męskie Jarosław
 
(183)
Męskie Milicz
 
(130)
Męskie Kielce
 
(110)
Męskie Starachowice
 
(91)
Męskie Ełk
 
(60)
Męskie Opole
 
(60)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Brzozów
 
(54)
Męskie Gliwice
 
(53)
Męskie Sosnowiec
 
(51)
Męskie Elbląg
 
(38)
Męskie Będzin
 
(35)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Nowy Targ
 
(29)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Piaseczno
 
(27)
Męskie Tczew
 
(26)
Męskie Puławy
 
(22)
Męskie Przemyśl
 
(21)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(20)
Męskie Bolesławiec
 
(20)
Męskie Jelenia Góra
 
(19)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Męskie Mikołów
 
(18)
Męskie Stara Łubianka
 
(17)
Męskie Zamość
 
(16)
Męskie Stargard
 
(15)
Męskie Zgierz
 
(15)
Męskie Bochnia
 
(14)
Męskie Legionowo
 
(13)
Męskie Krotoszyn
 
(13)
Męskie Mysłowice
 
(12)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Hrubieszów
 
(12)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(12)
Męskie Osielsko
 
(11)
Męskie Skierniewice
 
(11)
Męskie Przytyk
 
(11)
Męskie Koronowo
 
(10)
Męskie Widuchowa
 
(9)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Dobczyce
 
(9)
Męskie Poniatowa
 
(9)
Męskie Parczew
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Kobyłka
 
(8)
Męskie Zelów
 
(8)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Jelcz-Laskowice
 
(7)
Męskie Rychwałdek
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Brzeziny
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Szczucin
 
(7)
Męskie Koło
 
(7)
Męskie Myszków
 
(7)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Namysłów
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Lubsko
 
(6)
Męskie Strzelin
 
(6)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Świnoujście
 
(5)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Chodzież
 
(5)
Męskie Piątek
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Wągrowiec
 
(5)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Józefów
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Żywiec
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)