| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.032 kg |
| Płeć | mężczyzna |
| Marka | CASIO |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | cyfrowe |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Styl | sportowy |
| Rodzaj paska | Pasek |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | okrągła |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Funkcje | Budzik, Datownik, Podświetlenie, Stoper, Wodoszczelny |
| Wodoszczelność | 50m = WR50 |
| Szkiełko | akrylowe |
| Kolor paska | czarny |
| Kolor koperty | wielokolorowy |
| Kolor tarczy | wielokolorowy |
| Cechy dodatkowe | nie zawiera niklu |
| Wzór dominujący | logo |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Długość paska część ze sprzączką | 80.00 mm |
| Długość paska część z dziurkami | 130.00 mm |
| Długość bransolety | 200.00 mm |
| Szerokość koperty | 36.50 mm |
| Wysokość koperty | 43.20 mm |
| Kolekcja/Seria | Casio Sports |
| Szerokość mocowania | 18.00 mm |
| Model | W-211 1BVEF |
| EAN (GTIN) | 4971850437055 |
| Kod producenta | W-211-1BVEF |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: 9685615b-976c-4910-868a-265127491b15
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1490)
Męskie Lublin
 
(213)
Męskie Jarosław
 
(182)
Męskie Milicz
 
(126)
Męskie Kielce
 
(103)
Męskie Starachowice
 
(93)
Męskie Brzozów
 
(90)
Męskie Opole
 
(61)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Ełk
 
(59)
Męskie Gliwice
 
(53)
Męskie Sosnowiec
 
(49)
Męskie Będzin
 
(33)
Męskie Nowy Targ
 
(32)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Elbląg
 
(28)
Męskie Piaseczno
 
(28)
Męskie Tczew
 
(27)
Męskie Bolesławiec
 
(24)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(23)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(21)
Męskie Mikołów
 
(20)
Męskie Puławy
 
(19)
Męskie Przemyśl
 
(19)
Męskie Jelenia Góra
 
(19)
Męskie Zgierz
 
(17)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(17)
Męskie Zamość
 
(16)
Męskie Stara Łubianka
 
(16)
Męskie Stargard
 
(16)
Męskie Mysłowice
 
(15)
Męskie Krotoszyn
 
(14)
Męskie Bochnia
 
(14)
Męskie Legionowo
 
(12)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Męskie Osielsko
 
(11)
Męskie Skierniewice
 
(11)
Męskie Widuchowa
 
(10)
Męskie Poniatowa
 
(10)
Męskie Zelów
 
(10)
Męskie Koronowo
 
(10)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Kobyłka
 
(9)
Męskie Parczew
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Dobczyce
 
(9)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Hrubieszów
 
(8)
Męskie Brzeziny
 
(8)
Męskie Myszków
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Szczucin
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Świnoujście
 
(6)
Męskie Piątek
 
(6)
Męskie Strzelin
 
(6)
Męskie Rychwałdek
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Namysłów
 
(5)
Męskie Koło
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Zbąszynek
 
(5)
Męskie Lubsko
 
(5)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Płońsk
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Parszów
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Piszczac
 
(4)
Męskie Nieszawa
 
(4)