| Stan | Nowy |
| Marka | Casio |
| Płeć | mężczyzna |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | analogowe |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Styl | sportowy |
| Rodzaj paska | Pasek |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | niestandardowa |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Funkcje | Wodoszczelny, Bluetooth, Datownik, Podświetlenie, Budzik, Stoper, Timer, Czas światowy, Krokomierz |
| Wodoszczelność | 100m = WR100 |
| Szkiełko | akrylowe |
| Kolor | niebieski |
| Odcień | granatowy |
| Kolor dodatkowy | czarny |
| Cechy dodatkowe | nie zawiera niklu |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor koperty | niebieski |
| Kolor tarczy | wielokolorowy |
| Język instrukcji | angielska |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Szerokość paska | 19.00 mm |
| Długość paska część ze sprzączką | 80.00 mm |
| Długość paska część z dziurkami | 125.00 mm |
| Długość bransolety | 225.00 mm |
| Szerokość koperty | 41.00 mm |
| Wysokość koperty | 12.00 mm |
| Kolekcja/Seria | Sportowe |
| Szerokość mocowania | 18.00 mm |
| EAN (GTIN) | 4549526376658 |
| Model | WS-B1000 -2AVEF |
| Kod producenta | WS-B1000-2AVEF |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f6e574a5-cb64-4613-b7d3-6d1b86f6cb9b
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1503)
Męskie Lublin
 
(198)
Męskie Jarosław
 
(183)
Męskie Milicz
 
(137)
Męskie Kielce
 
(106)
Męskie Starachowice
 
(91)
Męskie Brzozów
 
(89)
Męskie Ełk
 
(60)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Opole
 
(58)
Męskie Gliwice
 
(52)
Męskie Sosnowiec
 
(50)
Męskie Elbląg
 
(37)
Męskie Będzin
 
(35)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Nowy Targ
 
(29)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Piaseczno
 
(27)
Męskie Tczew
 
(26)
Męskie Puławy
 
(23)
Męskie Przemyśl
 
(22)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(20)
Męskie Bolesławiec
 
(19)
Męskie Jelenia Góra
 
(19)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Męskie Mikołów
 
(17)
Męskie Bochnia
 
(16)
Męskie Stara Łubianka
 
(16)
Męskie Zamość
 
(16)
Męskie Zgierz
 
(15)
Męskie Stargard
 
(15)
Męskie Krotoszyn
 
(14)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Męskie Legionowo
 
(13)
Męskie Mysłowice
 
(12)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Przytyk
 
(11)
Męskie Osielsko
 
(11)
Męskie Hrubieszów
 
(11)
Męskie Skierniewice
 
(11)
Męskie Koronowo
 
(10)
Męskie Dobczyce
 
(9)
Męskie Poniatowa
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Zelów
 
(8)
Męskie Kobyłka
 
(8)
Męskie Widuchowa
 
(8)
Męskie Parczew
 
(8)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Jelcz-Laskowice
 
(7)
Męskie Koło
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Myszków
 
(7)
Męskie Szczucin
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Rychwałdek
 
(6)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Namysłów
 
(6)
Męskie Brzeziny
 
(6)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Lubsko
 
(6)
Męskie Strzelin
 
(6)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Świnoujście
 
(5)
Męskie Piątek
 
(5)
Męskie Chodzież
 
(5)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Józefów
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Żywiec
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)