| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Atlantic |
| Płeć | mężczyzna |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | analogowe |
| Mechanizm | mechaniczny |
| Styl | klasyczny |
| Rodzaj paska | Pasek |
| Materiał paska | skóra naturalna |
| Kształt koperty | okrągła |
| Materiał koperty | stal |
| Funkcje | Wodoszczelny |
| Wodoszczelność | poniżej 20m = WR20 |
| Szkiełko | mineralne |
| Kolor paska | czarny |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor tarczy | czarny |
| Cechy dodatkowe | nie zawiera niklu |
| Wzór dominujący | logo |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Szerokość paska | 19.00 mm |
| Długość bransolety | 24.00 mm |
| Szerokość koperty | 42.00 mm |
| Wysokość koperty | 11.00 mm |
| Kolekcja/Seria | WORLDMASTER |
| Szerokość mocowania | 20.00 mm |
| Model | 61660 |
| EAN (GTIN) | 5904329799773 |
| Kod producenta | 356453 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8db84147-5722-410e-90a8-269e0c371a98
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1473)
Męskie Lublin
 
(216)
Męskie Jarosław
 
(183)
Męskie Milicz
 
(137)
Męskie Brzozów
 
(129)
Męskie Kielce
 
(105)
Męskie Starachowice
 
(93)
Męskie Opole
 
(62)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Ełk
 
(59)
Męskie Sosnowiec
 
(53)
Męskie Gliwice
 
(52)
Męskie Będzin
 
(33)
Męskie Elbląg
 
(33)
Męskie Nowy Targ
 
(32)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Piaseczno
 
(28)
Męskie Tczew
 
(27)
Męskie Bolesławiec
 
(24)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(23)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(21)
Męskie Mikołów
 
(20)
Męskie Przemyśl
 
(19)
Męskie Puławy
 
(19)
Męskie Jelenia Góra
 
(19)
Męskie Stara Łubianka
 
(17)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(17)
Męskie Stargard
 
(16)
Męskie Zamość
 
(16)
Męskie Krotoszyn
 
(15)
Męskie Mysłowice
 
(15)
Męskie Zgierz
 
(14)
Męskie Bochnia
 
(13)
Męskie Legionowo
 
(12)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Męskie Osielsko
 
(11)
Męskie Skierniewice
 
(11)
Męskie Koronowo
 
(10)
Męskie Zelów
 
(10)
Męskie Widuchowa
 
(10)
Męskie Poniatowa
 
(10)
Męskie Dobczyce
 
(9)
Męskie Parczew
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Kobyłka
 
(9)
Męskie Hrubieszów
 
(9)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Brzeziny
 
(8)
Męskie Rychwałdek
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Myszków
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Szczucin
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Piątek
 
(6)
Męskie Świnoujście
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Strzelin
 
(6)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Namysłów
 
(5)
Męskie Koło
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Zbąszynek
 
(5)
Męskie Chodzież
 
(5)
Męskie Lubsko
 
(5)
Męskie Nieszawa
 
(4)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Płońsk
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Parszów
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)