| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 kg |
| Płeć | mężczyzna |
| Marka | Casio |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | analogowo - cyfrowe |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Styl | sportowy |
| Rodzaj paska | Pasek |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | okrągła |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Funkcje | Budzik, Czas światowy, Datownik, Podświetlenie, Stoper, Timer, Wodoszczelny |
| Wodoszczelność | 200m = WR200 |
| Szkiełko | mineralne |
| Kolor | czarny |
| Kolor dodatkowy | czarny |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Cechy dodatkowe | nie zawiera niklu |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość koperty | 50 mm |
| Wysokość koperty | 50 mm |
| Kolor koperty | czarny |
| Kolor tarczy | czarny |
| Kolekcja/Seria | G-Shock |
| Model | GA-120-1A |
| Kod producenta | GA-120-1A |
| Stan opakowania | brak opakowania |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0942a9ea-3995-43af-b07a-007e307aab03
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1487)
Męskie Lublin
 
(195)
Męskie Jarosław
 
(182)
Męskie Milicz
 
(146)
Męskie Kielce
 
(100)
Męskie Starachowice
 
(94)
Męskie Brzozów
 
(89)
Męskie Ełk
 
(60)
Męskie Opole
 
(59)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Gliwice
 
(54)
Męskie Sosnowiec
 
(50)
Męskie Będzin
 
(35)
Męskie Elbląg
 
(32)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(30)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Nowy Targ
 
(29)
Męskie Piaseczno
 
(28)
Męskie Tczew
 
(26)
Męskie Bolesławiec
 
(21)
Męskie Przemyśl
 
(21)
Męskie Puławy
 
(20)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(20)
Męskie Mikołów
 
(19)
Męskie Ustroń
 
(19)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Męskie Jelenia Góra
 
(18)
Męskie Zgierz
 
(18)
Męskie Zamość
 
(17)
Męskie Stara Łubianka
 
(17)
Męskie Stargard
 
(16)
Męskie Krotoszyn
 
(14)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Legionowo
 
(12)
Męskie Przytyk
 
(11)
Męskie Koronowo
 
(11)
Męskie Osielsko
 
(11)
Męskie Hrubieszów
 
(10)
Męskie Skierniewice
 
(10)
Męskie Poniatowa
 
(9)
Męskie Bochnia
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Parczew
 
(9)
Męskie Dobczyce
 
(9)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Mysłowice
 
(9)
Męskie Zelów
 
(8)
Męskie Widuchowa
 
(8)
Męskie Kobyłka
 
(8)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Szczucin
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Jelcz-Laskowice
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Koło
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Lubsko
 
(6)
Męskie Strzelin
 
(6)
Męskie Chodzież
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Piątek
 
(5)
Męskie Stary Sącz
 
(5)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Żywiec
 
(4)
Męskie Szczecinek
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Wągrowiec
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Rychwałdek
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Myszków
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Sulęcin
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Józefów
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)