O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Płeć | mężczyzna |
| Marka | Vostok |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | analogowe |
| Mechanizm | automatyczny |
| Styl | sportowy |
| Rodzaj paska | Pasek |
| Materiał paska | silikon |
| Kształt koperty | okrągła |
| Materiał koperty | stal |
| Wodoszczelność | 200m = WR200 |
| Szkiełko | mineralne |
| Kolor | srebrny |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość koperty | 40 mm |
| Wysokość koperty | 15 mm |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor tarczy | turkusowy |
| Model | 2415.1/120059 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2568ab5a-92ad-413c-820d-2845010ee280
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1504)
Męskie Lublin
 
(198)
Męskie Jarosław
 
(183)
Męskie Milicz
 
(138)
Męskie Kielce
 
(110)
Męskie Starachowice
 
(91)
Męskie Brzozów
 
(89)
Męskie Opole
 
(60)
Męskie Ełk
 
(60)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Gliwice
 
(53)
Męskie Sosnowiec
 
(51)
Męskie Elbląg
 
(37)
Męskie Będzin
 
(35)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Nowy Targ
 
(29)
Męskie Piaseczno
 
(27)
Męskie Tczew
 
(26)
Męskie Puławy
 
(23)
Męskie Przemyśl
 
(22)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(20)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(20)
Męskie Jelenia Góra
 
(19)
Męskie Bolesławiec
 
(19)
Męskie Stara Łubianka
 
(17)
Męskie Mikołów
 
(17)
Męskie Zamość
 
(16)
Męskie Bochnia
 
(16)
Męskie Stargard
 
(15)
Męskie Zgierz
 
(15)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Męskie Legionowo
 
(13)
Męskie Krotoszyn
 
(13)
Męskie Mysłowice
 
(12)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Osielsko
 
(11)
Męskie Hrubieszów
 
(11)
Męskie Skierniewice
 
(11)
Męskie Przytyk
 
(11)
Męskie Koronowo
 
(10)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Dobczyce
 
(9)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Poniatowa
 
(9)
Męskie Kobyłka
 
(8)
Męskie Widuchowa
 
(8)
Męskie Parczew
 
(8)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Zelów
 
(8)
Męskie Jelcz-Laskowice
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Szczucin
 
(7)
Męskie Koło
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Myszków
 
(7)
Męskie Rychwałdek
 
(6)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Namysłów
 
(6)
Męskie Brzeziny
 
(6)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Lubsko
 
(6)
Męskie Strzelin
 
(6)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Piątek
 
(5)
Męskie Chodzież
 
(5)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Nieszawa
 
(4)
Męskie Józefów
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Żywiec
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)