| Stan | Nowy |
| Płeć | mężczyzna |
| Marka | Vostok |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | analogowe |
| Mechanizm | automatyczny |
| Styl | sportowy |
| Rodzaj paska | Bransoleta |
| Materiał paska | stal |
| Kształt koperty | okrągła |
| Materiał koperty | stal |
| Funkcje | Datownik, Podświetlenie, Wodoszczelny |
| Wodoszczelność | 200m = WR200 |
| Szkiełko | mineralne |
| Kolor | srebrny |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość koperty | 44 mm |
| Wysokość koperty | 15 mm |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor tarczy | zielony |
| Kolekcja/Seria | 2432/14053B |
| Język instrukcji | rosyjska |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ce94eae2-9f9f-425e-956b-3859d4e72995
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1470)
Męskie Lublin
 
(215)
Męskie Jarosław
 
(183)
Męskie Milicz
 
(124)
Męskie Kielce
 
(95)
Męskie Starachowice
 
(90)
Męskie Opole
 
(63)
Męskie Ełk
 
(59)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Sosnowiec
 
(57)
Męskie Gliwice
 
(56)
Męskie Brzozów
 
(53)
Męskie Elbląg
 
(34)
Męskie Będzin
 
(33)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Nowy Targ
 
(30)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Piaseczno
 
(28)
Męskie Bolesławiec
 
(26)
Męskie Tczew
 
(26)
Męskie Mikołów
 
(23)
Męskie Przemyśl
 
(23)
Męskie Puławy
 
(22)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(22)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(21)
Męskie Zamość
 
(19)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Męskie Jelenia Góra
 
(17)
Męskie Stara Łubianka
 
(16)
Męskie Stargard
 
(16)
Męskie Zgierz
 
(16)
Męskie Mysłowice
 
(15)
Męskie Bochnia
 
(14)
Męskie Krotoszyn
 
(13)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Męskie Legionowo
 
(11)
Męskie Skierniewice
 
(11)
Męskie Poniatowa
 
(10)
Męskie Widuchowa
 
(10)
Męskie Zelów
 
(10)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Kobyłka
 
(9)
Męskie Hrubieszów
 
(9)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Parczew
 
(9)
Męskie Osielsko
 
(8)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Zbąszynek
 
(8)
Męskie Lubsko
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Koło
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Rychwałdek
 
(6)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Myszków
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Dobczyce
 
(6)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Szczucin
 
(5)
Męskie Brzeziny
 
(5)
Męskie Strzelin
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Piątek
 
(5)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Męskie Wadowice
 
(4)
Męskie Płońsk
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Parszów
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Nieszawa
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Żywiec
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)
Męskie Grodków
 
(4)
Męskie Prochowice
 
(4)