O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Płeć | mężczyzna |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | analogowe |
| Mechanizm | automatyczny |
| Styl | klasyczny |
| Rodzaj paska | Pasek |
| Materiał paska | skóra naturalna |
| Materiał koperty | stal |
| Wodoszczelność | 200m = WR200 |
| Szkiełko | akrylowe |
| Kolor koperty | srebrny |
| Funkcje | Datownik |
| Kolor tarczy | turkusowy |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość koperty | 40 mm |
| Szerokość mocowania | 18 mm |
| Model | Amfibia |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5dfee550-ea21-44a7-a834-f55ead125a7f
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1503)
Męskie Lublin
 
(194)
Męskie Jarosław
 
(184)
Męskie Milicz
 
(141)
Męskie Kielce
 
(104)
Męskie Starachowice
 
(91)
Męskie Brzozów
 
(88)
Męskie Ełk
 
(60)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Opole
 
(58)
Męskie Gliwice
 
(53)
Męskie Sosnowiec
 
(51)
Męskie Elbląg
 
(36)
Męskie Będzin
 
(35)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(31)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Nowy Targ
 
(29)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Piaseczno
 
(27)
Męskie Tczew
 
(26)
Męskie Puławy
 
(23)
Męskie Przemyśl
 
(23)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(20)
Męskie Bolesławiec
 
(19)
Męskie Jelenia Góra
 
(19)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Męskie Mikołów
 
(17)
Męskie Stara Łubianka
 
(17)
Męskie Zamość
 
(16)
Męskie Stargard
 
(15)
Męskie Zgierz
 
(15)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Męskie Krotoszyn
 
(14)
Męskie Bochnia
 
(14)
Męskie Legionowo
 
(13)
Męskie Mysłowice
 
(12)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Osielsko
 
(11)
Męskie Przytyk
 
(11)
Męskie Skierniewice
 
(10)
Męskie Hrubieszów
 
(10)
Męskie Koronowo
 
(10)
Męskie Poniatowa
 
(10)
Męskie Dobczyce
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Widuchowa
 
(8)
Męskie Parczew
 
(8)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Zelów
 
(8)
Męskie Kobyłka
 
(8)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Jelcz-Laskowice
 
(7)
Męskie Szczucin
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Myszków
 
(7)
Męskie Rychwałdek
 
(6)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Koło
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Lubsko
 
(6)
Męskie Strzelin
 
(6)
Męskie Piątek
 
(5)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Chodzież
 
(5)
Męskie Brzeziny
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Stary Sącz
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Zbąszynek
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Józefów
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Żywiec
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)