Dell Precision 5810 E5-1620v3 8x3.5GHz 16GB ram 500gb ssd Serwer Marka: Dell -16% 900,00 zł Ogłoszenie 750 zł Sprzedający: osoba prywatna Wołomin
Komputer stacjonarany do gier i użytku domowego Liczba rdzeni procesora: 8 Typ pamięci RAM: DDR4 Wielkość pamięci RAM: 32 GB Liczba wolnych slotów RAM: 2 -59% 6200,00 zł do negocjacji Kup teraz 2 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Wołomin
Komputer stacjonarny Medion Akoya P5105D (MD8856) Typ komputera: komputer stacjonarny Monitor: brak Typ napędu: DVD System operacyjny: Windows 10 Home -28% 490,00 zł Kup teraz 350 zł Sprzedający: osoba prywatna Wołomin
Asus EEE BOX B204 Komputer FV NOWY MINIPC Typ komputera: komputer mini PC Monitor: brak Klasa efektywności energetycznej monitora: A Typ napędu: brak -67% 300,00 zł Kup teraz 99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wołomin
Komputer RTX 3060Ti AMD Ryzen 7 5800X Pojemność dysku: 1250 GB Typ dysku twardego: HDD + SSD Typ komputera: komputer stacjonarny Kolor: biały Ogłoszenie 5 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Wołomin
Zestaw komputerowy PC i5 3,3GHz/16GB DDR3/2,25 TB Licytacja 1 000 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Wołomin
Komputer + Monitor + Klawiatura System operacyjny: Windows 10 Home Seria procesora: Intel Core i7 Taktowanie bazowe procesora: 3.4 GHz Liczba rdzeni procesora: 4 Kup teraz 4 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Wołomin