Skrzynie ogrodowe

126 ogłoszeń

Zainwestuj w funkcjonalność i trwałość w postaci skrzyni ogrodowej - doskonałej na przechowywanie poduszek, narzędzi czy zabawek dla dzieci. Dodatkowo, jej atrakcyjny wygląd stanowi eleganckie uzupełnienie przestrzeni outdoorowej.

Ogłoszenia promowane

Ogłoszenia

Skrzynia ogrodowa drewniana – ponadczasowa dekoracja posesji

Drewno doskonale prezentuje się na zewnątrz. Odpowiednio zabezpieczone przetrwa różne warunki atmosferyczne. Skrzynia ogrodowa drewniana posłuży Ci do udekorowania posesji, a jednocześnie stanie się świetnym miejscem na uprawę kwiatów. Dostępne są modele wykonane z różnych gatunków drewna, na przykład sosny i modrzewia. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na odcień, postaw na skrzynkę w stanie surowym. Z łatwością samodzielnie pomalujesz ją na wybrany kolor. Dostępne są produkty wykończone farbą akrylową, która nadaje estetyczny kolor, a dodatkowo tworzy trwałą, odporną na żółknięcie powłokę. Skrzynki drewniane na taras i do ogrodu różnią się rozmiarami. Możesz zdecydować się na niewielki model, którym ozdobisz małą posesję. Są również większe, prostokątne skrzynie z wysoką podporą, idealne na pnące się rośliny.

Skrzynki ogrodowe na kwiaty i nie tylko

Skrzynia drewniana na balkon lub do ogrodu posłuży Ci do uprawy kwiatów. Pięknie prezentują się w niej kolorowe bratki lub czerwone pelargonie. Możesz wykorzystać skrzynię na modne trawy, które doskonale wyglądają w nowoczesnej aranżacji przestrzeni. Konstrukcja posłuży Ci również na aromatyczne zioła. Możesz zdecydować się na skrzynię drewnianą przeznaczoną do przechowywania przedmiotów. Wystarczy, że wybierzesz spośród zamykanych modeli. Jeśli ustawisz skrzynię tuż przy domku gospodarczym lub w pobliżu ogródka warzywnego, posłuży Ci do przechowywania narzędzi, które chcesz mieć zawsze pod ręką. W skrzyni zmieścisz również zapasowe doniczki, etykiety do roślin lub nawozy.

Dlaczego warto wybrać skrzynki drewniane na taras i do ogrodu?

Skrzynki ogrodowe na kwiaty są wykonywane z solidnych gatunków drewna. Dzięki temu odznaczają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednie zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi wystarczy, żeby na długo zachwycały estetycznym wyglądem. Możesz samodzielnie pomalować drewnianą skrzynię lub zdecydować się na uprzednio zabezpieczony preparatem produkt. Skrzynia drewniana na balkon jest dobrze wykończona. To oznacza, że została dokładnie wyszlifowana. Dzięki temu nie ma ryzyka skaleczenia się, co jest szczególnie ważne, jeśli w pobliżu elementu wyposażenia będą obecne dzieci. Gładka w dotyku skrzynia jest od razu gotowa do pomalowania. Zwróć uwagę na donice wyposażone we wkład z agrowłókniny. Materiałem może być wyłożone całe wnętrze konstrukcji. Dzięki temu nic nie będzie się z niej wysypywać. Agrowłóknina zabezpieczy skrzynię przed uszkodzeniem. Wystarczy, jeśli będzie przymocowana zszywkami.

Skrzynie ogrodowe

Nowa Dęba  
(4)
Gdańsk  
(3)
Piotrków Trybunalski  
(2)
Katowice  
(2)
Dobczyce  
(2)
Oświęcim  
(2)
Ziębice  
(1)
Godlewo Wielkie  
(1)
Limanowa  
(1)
Godziesze Małe  
(1)
Jastrowie  
(1)
Grudziądz  
(1)
Żary  
(1)
Choroszcz  
(1)
Rewal  
(1)
Sopot  
(1)
Konin  
(1)
Skierdy  
(1)
Supraśl  
(1)
Lipno  
(1)
Zabrze  
(1)
Radoszki  
(1)
Pobiedziska  
(1)
Pajęczno  
(1)
Głogów  
(1)
Jarosław  
(1)
Bulowice  
(1)
Korczów  
(1)
Małe Stawiska  
(1)
Miastko  
(1)
Łuków  
(1)
Zielonka  
(1)
Lublin  
(1)
Łapino Kartuskie  
(1)
Książ Wielkopolski  
(1)
Jarocin  
(1)
Hrubieszów  
(1)
Bielsko-Biała  
(1)
Zakrzew  
(1)
Milikowice  
(1)
Bydgoszcz  
(1)
Ząbki  
(1)
Malbork  
(1)
Szamotuły  
(1)
Wieliczka  
(1)
Chełmża  
(1)
Białystok  
(1)
Ostrów Wielkopolski  
(1)
Leśna  
(1)
Jasienna  
(1)
Mikstat  
(1)
Solec Kujawski  
(1)
Olsztyn  
(1)
Włoszakowice  
(1)
Łomianki  
(1)
Świętochłowice  
(1)
Zielona Góra  
(1)
Grzymałków  
(1)
Skomlin  
(1)
Siechnice  
(1)
Gizałki  
(1)
Wałbrzych  
(1)
Starogard Gdański  
(1)
Września  
(1)
Staropole  
(1)
Sosnowiec  
(1)
Grójec  
(1)
Mińsk Mazowiecki  
(1)
Wąkczew  
(1)
Błonie  
(1)
Dłutów  
(1)
Kórnik  
(1)
Nowa Sól  
(1)
Siedlce  
(1)
Kostrzyn  
(1)
Skarżysko-Kamienna  
(1)
Radomsko  
(1)
Chorzów  
(1)
Jaworzno  
(1)
Jawor  
(1)
Lidzbark Warmiński  
(1)
Zasutowo  
(1)
Rzgów  
(1)
Olbięcin  
(1)
Koziegłowy  
(1)
Lisewo  
(1)
Wola Grzymkowa  
(1)
Gołdap  
(1)
Będzin  
(1)
Rydzyna  
(1)
Kalisz  
(1)
Klimontów  
(1)
Jabłonowo Pomorskie  
(1)