Mercedes-Benz Klasa A

355 ogłoszeń

Ogłoszenia promowane

Ogłoszenia

Mercedes A klasa – najwyższy komfort użytkowania

Odkryj Mercedes A klasa – samochód, który na nowo zdefiniuje Twoje oczekiwania względem pojazdów przeznaczonych do jazdy miejskiej. To wyjątkowe auto łączy w sobie wydajność, elegancję i innowacyjność, dzięki którym nie tylko prezentuje się znakomicie pod kątem wizualnym, ale także zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę w każdych warunkach. Jeżeli szukasz wszechstronnego, ekologicznego i dynamicznego miejskiego auta, które doskonale sprawdzi się zarówno podczas pokonywania rutynowych tras, jak i wielogodzinnych podróży, Mercedes A klasa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Wszechstronność i funkcjonalność na najwyższym poziomie

Dzięki kompaktowym rozmiarom i całej gamie ekonomicznych, ale zapewniających doskonałe osiągi oraz dynamiczne przyspieszenie silników Mercedes A klasa świetnie radzi sobie na zatłoczonych miejskich drogach, nie mając również problemów z szybszą, bardziej agresywną jazdą. Jego przestronne, starannie rozplanowane wnętrze zapewnia najwyższy poziom wygody nawet w przypadku większej liczby pasażerów. Mercedes A klasa to model, którego każda kolejna generacja otrzymuje rewolucyjne rozwiązania. Druga generacja samochodu – Mercedes A klasa W169 – nie tylko wprowadziła większy bagażnik oraz silniki benzynowe o zróżnicowanej mocy (od 1.5 8V o mocy 95 KM do 2.0 Turbo posiadającym aż 193 KM), ale także zadebiutowała w wersji elektrycznej E-Cell, wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnej motoryzacji, coraz bardziej stawiającej na ekologiczne rozwiązania. Od trzeciej generacji Mercedes A klasa dostępny jest na rynku nie tylko jako 5-drzwiowy hatchback, ale także 4 drzwiowy sedan. Mercedes A klasa sedan to doskonały wybór dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie wygodę i elegancję. Dłuższe nadwozie sprawia, że wnętrze samochodu jest jeszcze bardziej przestronne, dzięki czemu jest to rozwiązanie wygodne również w przypadku rodzin z dziećmi. Wydłużony profil nie tylko zwiększa aerodynamikę pojazdu, ale również sprawia, że zyskuje on bardziej luksusowy wygląd.

Innowacyjne rozwiązania dla Twojego bezpieczeństwa

Mercedes A klasa ma do zaoferowania bardzo wiele w kwestii innowacyjnych systemów bezpieczeństwa, np. Mercedes-Benz Intelligent Drive. Na ten autorski zestaw technologii składa się szereg zaawansowanych rozwiązań, takich jak asystent utrzymania pasa ruchu, czujnik martwego pola, zaawansowany tempomat distronic plus, funkcja rozpoznawania znaków drogowych czy inteligentne systemy oświetlenia, które dostosowują się do warunków drogowych, zwiększając bezpieczeństwo nocnej jazdy. Od czwartej generacji samochody modelu Mercedes A klasa wyposażone są również w innowacyjny system Sandwich, który w znacznym stopniu absorbuje siłę zderzenia czołowego, w bezprecedensowy sposób zwiększając bezpieczeństwo pasażerów w razie wypadku drogowego.

Klasa A

Gdańsk  
(13)
Słupca  
(3)
Przeźmierowo  
(2)
Opole  
(2)
Rzeszów  
(2)
Bogusławice  
(1)
Wilczyn  
(1)
Tokarnia  
(1)
Jordanów Śląski  
(1)
Brzoza  
(1)
Stawki Cieciułowskie  
(1)
Bukowno  
(1)
Szymbark  
(1)
Jelenia Góra  
(1)
Otwock  
(1)
Głogów  
(1)
Krosno  
(1)
Kaszewska Wola  
(1)
Rudniki  
(1)
Sieradz  
(1)
Dobromierz  
(1)
Węgrzce  
(1)
Strawczyn  
(1)
Słupsk  
(1)
Łuków  
(1)
Lublin  
(1)
Racibórz  
(1)
Bydgoszcz  
(1)
Ciechocinek  
(1)
Pelplin  
(1)
Plewiska  
(1)
Oława  
(1)
Przechód  
(1)
Kołaczyce  
(1)
Legionowo  
(1)
Grodzisk Mazowiecki  
(1)
Tarnowskie Góry  
(1)
Trzcianka  
(1)
Brzeg  
(1)
Łabiszyn  
(1)
Żukowo  
(1)
Ciemne  
(1)
Krzepice  
(1)
Rusinów  
(1)
Kożuchów  
(1)
Milicz  
(1)
Ujście  
(1)
Gorzeń Górny  
(1)
Zamość  
(1)
Sosnowiec  
(1)
Grójec  
(1)
Poniatowa  
(1)
Mińsk Mazowiecki  
(1)
Zawiercie  
(1)
Stanisławów Pierwszy  
(1)
Syców  
(1)
Kluczbork  
(1)
Czerwonka Włościańska  
(1)
Piastów  
(1)
Nisko  
(1)
Tomaszów Mazowiecki  
(1)
Siemianowice Śląskie  
(1)
Szczawnica  
(1)
Ostrzeszów  
(1)
Tczew  
(1)
Siedlce  
(1)
Radom  
(1)
Ostrowiec Świętokrzyski  
(1)
Krynice  
(1)
Murowana Goślina  
(1)
Nekla  
(1)
Przemyśl  
(1)
Wysoka Głogowska  
(1)
Koło  
(1)
Przemków  
(1)
Ozorków  
(1)
Myszków  
(1)
Sieraków  
(1)
Kazimierza Wielka  
(1)
Pilszcz  
(1)
Mikołów  
(1)
Rzgów  
(1)
Nysa  
(1)
Kłodzko  
(1)
Trzebiel  
(1)
Szczecin  
(1)
Kielce  
(1)
Bysław  
(1)
Łęczna  
(1)
Paczkowo  
(1)
Dubiny  
(1)
Potoczek  
(1)
Straszyn  
(1)
Łąka Prudnicka  
(1)
Tuły  
(1)
Siercza  
(1)