Peugeot 5008

194 ogłoszenia

Peugeot 5008 to nie tylko stylowy SUV - z potężnym silnikiem, innowacyjnymi technologiami i przestronnym wnętrzem, zapewnia dynamiczną jazdę, niezrównane doświadczenia użytkownika oraz doskonałą równowagę pomiędzy elegancją a praktycznością.

Ogłoszenia promowane

Ogłoszenia

Peugeot 5008 – wszechstronność i niezawodność

Peugeot 5008 to samochód zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie nowoczesne technologie, elegancki design i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Od momentu wypuszczenia na rynek w 2009 roku Peugeot 5008 produkowany był jako kompaktowy Minivan, by od 2017 roku przekształcić się w średniej wielkości SUV-a. Obie wersje imponują wszechstronnością, doskonale spisując się zarówno w długich podróżach, jak i codziennych, rutynowych jazdach po zatłoczonych drogach. Jeżeli potrzebujesz nowoczesnego, niezawodnego i przestronnego samochodu, który łączy w sobie najlepsze cechy pojazdów z segmentu C, Peugeot 5008 z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

Technologia w służbie komfortu: Peugeot 5008

Dzięki przestrzennemu ergonomicznie zaprojektowanemu wnętrzu każda podróż w samochodzie Peugeot 5008 stanie się dla Ciebie niezwykle komfortowym przeżyciem. Wnętrze pojazdu z łatwością mieści nawet 7 pasażerów, dzięki czemu doskonale sprawdza się on jako samochód dla całej rodziny. Wygodne, podgrzewane fotele nie tylko zapewniają najwyższy poziom wygody, ale dzięki modułowej konstrukcji dają również duże możliwości w kwestii konfiguracji dostępnej w aucie przestrzeni. Peugeot 5008 dysponuje szeregiem dodatkowych funkcji mających na celu zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Automatyczna klimatyzacja pozwoli Ci na utrzymanie idealnej temperatury niezależnie od warunków zewnętrznych, a panoramiczny dach sprawi, że wnętrze samochodu stanie się jasne i bardziej przestronne pod kątem wizualnym. Funkcja telefonu umożliwi Ci bezpieczne i wygodne prowadzenie rozmów w czasie jazdy, natomiast integracja z aplikacjami mobilnymi sprawi, że uzyskasz łatwy dostęp do muzyki, audiobooków czy podcastów, które uprzyjemnią Ci czas spędzony na trasie.

Doskonała wydajność i najwyższe standardy bezpieczeństwa

Peugeot 5008 oferuje szeroki wybór zarówno silników benzynowych, które gwarantują doskonałe osiągi oraz efektywność, jak i diesli zapewniających kompromis między oszczędnością paliwa a wydajnością. Nowsze wersje samochodu oferują trzy warianty benzynowej jednostki PureTech – 1.2 o mocy 130 KM, 1.6 o mocy 165 KM oraz 1.6 generujący 180 KM. Jeśli chodzi o silniki diesla, Peugeot 5008 może zaoferować całą gamę silników BlueHDi dysponujących mocą od 130 KM (w wersji 1.5) do 180 KM (wersja 2.0). Dzięki zaawansowanym systemom bezpieczeństwa Peugeot 5008 może zagwarantować Ci również spokój ducha nawet podczas najdłuższej podróży niezależnie od warunków, jakie napotkasz na trasie. ABS, stabilizacja toru jazdy, system kontroli trakcji, czujnik deszczu, system ostrzegania przed kolizją czy funkcja automatycznego hamowania awaryjnego to tylko niektóre z technologicznych rozwiązań, które zminimalizują ryzyko na drodze i sprawią, że Twoja podróż upłynie w bezpieczny i przewidywalny sposób.

5008

Poznań  
(14)
Kraków  
(9)
Katowice  
(9)
Gdańsk  
(6)
Warszawa  
(3)
Legnica  
(3)
Lublin  
(3)
Wrocław  
(3)
Szczecin  
(2)
Sosnowiec  
(2)
Zielona Góra  
(2)
Grudziądz  
(2)
Zakroczym  
(2)
Świdnica  
(2)
Błogocice  
(1)
Wolsztyn  
(1)
Prusice  
(1)
Kwidzyn  
(1)
Żnin  
(1)
Kłódzie  
(1)
Zielonka  
(1)
Boguty-Pianki  
(1)
Zakrzów  
(1)
Jarocin  
(1)
Bielsko-Biała  
(1)
Malbork  
(1)
Wielogóra  
(1)
Wieliczka  
(1)
Luboń  
(1)
Białystok  
(1)
Dobczyce  
(1)
Wodzisław Śląski  
(1)
Myślibórz  
(1)
Legionowo  
(1)
Rybnik  
(1)
Truskolasy  
(1)
Dąbcze  
(1)
Zakopane  
(1)
Dąbrowa  
(1)
Skoki  
(1)
Niwiska  
(1)
Zambrów  
(1)
Brzeźnica  
(1)
Tomaszów Mazowiecki  
(1)
Przemęt  
(1)
Międzyrzec Podlaski  
(1)
Cyców  
(1)
Ostrzeszów  
(1)
Łazy  
(1)
Bielsk Podlaski  
(1)
Nowa Sarzyna  
(1)
Czarny Dunajec  
(1)
Częstochowa  
(1)
Świecie  
(1)
Kłodawa  
(1)
Kołobrzeg  
(1)
Łosice  
(1)
Tłuszcz  
(1)
Mysłowice  
(1)
Aleksandrów  
(1)
Raszyn  
(1)
Świerklany  
(1)
Sławno  
(1)
Będzin  
(1)
Pilchowice  
(1)
Góra  
(1)
Odrowąż  
(1)
Miedźno  
(1)
Suwałki  
(1)
Chylice  
(1)
Koszalin  
(1)
Szydłowo  
(1)
Pajęczno  
(1)
Bieruń  
(1)
Łódź  
(1)