Piaskownice dla dzieci

114 ogłoszeń

Piaskownice dla dzieci. Kupuj w atrakcyjnych cenach na Allegro Lokalnie.

Ogłoszenia promowane

Ogłoszenia

Piaskownice dla dzieci – urozmaicenie zabawy w ogrodzie

Jeśli masz możliwość, zaaranżuj piaskownicę we własnym ogrodzie. W ten sposób zachęcisz dziecko do przebywania na świeżym powietrzu. Będzie miało możliwość każdego dnia konstruować niepowtarzalne budowle z piasku i ćwiczyć w ten sposób kreatywność. Duży wybór kształtów i rozmiarów sprawia, że z łatwością odszukasz produkt pasujący wielkością do wymiarów ogrodu. Konstrukcje występują w wersji z dodatkowymi udogodnieniami. Możesz zdecydować się między innymi na model z ławką. Modele piaskownic wykonane są z różnych materiałów. Piaskownica drewniana charakteryzuje się naturalnym wyglądem. Łatwo wkomponujesz ją w ogród bez względu na to, w jaki sposób jest zaaranżowany. Oprócz modeli z naturalnego surowca dostępne są piaskownice z tworzyw sztucznych. Zwróć uwagę na kształty, które może przyjmować piaskownica: muszelka czy żółw to rodzaje cieszące się dużym zainteresowaniem.

Piaskownica zamykana, z daszkiem lub ławką

Piaskownice dla dzieci występują w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Możesz postawić na lekką plastikową, którą w razie potrzeby bez trudu przeniesiesz. Do wyboru masz też solidne, duże konstrukcje z drewna. Zwróć uwagę, czy w zestawie z piaskownicą jest pokrywa. Za jej pomocą możesz osłonić piaskownicę, kiedy jest nieużywana. Dzięki temu nie wpadną do niej zabrudzenia, na przykład liście. Pokrywa zabezpieczy również piasek przed ciekawskimi zwierzętami. Sprawdź modele z ławką, która zapewnia komfort bawiącym się maluchom. Do wyboru są piaskownice z daszkiem przeciwsłonecznym. Zadbają one o ochronę delikatnej skóry Twojego dziecka przed działaniem promieni słonecznych. Są szczególnie dobrym rozwiązaniem, jeśli pociecha nie lubi chodzić w czapce i nieustannie ją zdejmuje. Możesz zdecydować się na model z daszkiem odbijającym promienie. Zwiększa on bezpieczeństwo pociechy nawet w najgorętsze dni. Zwróć uwagę na piaskownice, w których daszek jest regulowany i opuszczany. Idealnie dopasujesz go do kąta padania słońca.

Solidne piaskownice zapewniające bezpieczeństwo

Piaskownice z tworzyw sztucznych i drewna zostały wykonane z dbałością o szczegóły. Ich powierzchnia jest perfekcyjnie gładka. Brak ostrych krawędzi sprawia, że maluch może bez obaw korzystać z tego elementu placu zabaw. Wystarczy, że zapewnisz mu piasek i zabawki do piaskownicy. Producenci drewnianych modeli stosują bezpieczne impregnaty. To ekologiczne preparaty, które chronią materiał przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Znajdziesz też piaskownice przeznaczone do samodzielnego montażu. Wszystkie kroki są dokładnie opisane w instrukcji, więc praca nie sprawi Ci trudności. Gdy skończysz montaż, wystarczy, że wsypiesz piasek do piaskownicy, a dzieci zyskają doskonałe miejsce do zabawy na świeżym powietrzu.

Piaskownice

Cełujki  
(2)
Słupsk  
(2)
Sienna  
(2)
Nowosiedlice  
(2)
Ścinawa  
(1)
Nowy Korczyn  
(1)
Stare Siołkowice  
(1)
Łęczyca  
(1)
Gdańsk  
(1)
Andrychów  
(1)
Grudziądz  
(1)
Konin  
(1)
Kuryłówka  
(1)
Goreń Duży  
(1)
Chawłodno  
(1)
Suwałki  
(1)
Szkocja  
(1)
Aleksandrów Łódzki  
(1)
Wleń  
(1)
Bieruń  
(1)
Osobnica  
(1)
Bytom  
(1)
Skórzewo  
(1)
Choszczno  
(1)
Bulowice  
(1)
Skawina  
(1)
Krajenka  
(1)
Lusówko  
(1)
Kwidzyn  
(1)
Balin  
(1)
Buczek  
(1)
Końskowola  
(1)
Lędziny  
(1)
Nowy Sącz  
(1)
Szczepanów  
(1)
Sochaczew  
(1)
Karlino  
(1)
Kędzierzyn-Koźle  
(1)
Czerwińskie  
(1)
Ostrów Wielkopolski  
(1)
Sierakowice Prawe  
(1)
Zakrzewo  
(1)
Plewiska  
(1)
Dzierżoniów  
(1)
Golub-Dobrzyń  
(1)
Pruszcz  
(1)
Złotokłos  
(1)
Łęg Tarnowski  
(1)
Pietrzejowice  
(1)
Malinie  
(1)
Rusinowo  
(1)
Kozie Laski  
(1)
Głogoczów  
(1)
Łomianki  
(1)
Marki  
(1)
Rybnik  
(1)
Zielona Góra  
(1)
Mrocza  
(1)
Nowy Dwór Gdański  
(1)
Gdów  
(1)
Czerteż  
(1)
Sierpc  
(1)
Dziekanów Polski  
(1)
Reda  
(1)
Toruń  
(1)
Rąbień AB  
(1)
Czarnoty  
(1)
Sosnowiec  
(1)
Przyszowice  
(1)
Sokoły  
(1)
Stanisławów Pierwszy  
(1)
Nisko  
(1)
Pustków  
(1)
Szemud  
(1)
Tomaszów Mazowiecki  
(1)
Szczyrk  
(1)
Sławno  
(1)
Józefów  
(1)
Ostrołęka  
(1)
Brzeźno  
(1)
Niegoszowice  
(1)
Czechowice-Dziedzice  
(1)
Częstochowa  
(1)
Królówka  
(1)
Mysłowice  
(1)
Trzebinia  
(1)
Siedlce  
(1)
Będzin  
(1)
Wejherowo  
(1)
Ciechanów  
(1)