Dom, Halinów, Halinów, Miński, 125 m² Cena za m²: 8720 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 750 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Halinów
Dom, Halinów, Miński, 240 m² Cena za m²: 4958.33 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 464 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Halinów
Dom, Halinów, Halinów, Miński, 137 m² Cena za m²: 6582.2 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 235 m² Ogłoszenie 904 000 zł Sprzedający: firma Halinów
Dom, Okuniew, Halinów, Miński, 85 m² Cena za m²: 14082.84 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Powierzchnia działki: 801 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Okuniew
Dom, Okuniew, Halinów, Miński, 285 m² Cena za m²: 5961.4 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 800 m² Ogłoszenie 1 699 000 zł Sprzedający: firma Okuniew
Dom, Cisie, Halinów, Miński, 360 m² Cena za m²: 2083.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Powierzchnia działki: 4900 m² Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Cisie
Dom, Halinów, Halinów, Miński, 276 m² Cena za m²: 10136.85 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 1306 m² Ogłoszenie 2 800 000 zł Sprzedający: firma Halinów
Dom, Józefin, Halinów, Miński, 300 m² Cena za m²: 12500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1999 Powierzchnia działki: 5355 m² Ogłoszenie 3 750 000 zł Sprzedający: firma Józefin
Dom, Radom, Halinów, 200 m² Cena za m²: 5500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Powierzchnia działki: 1082 m² Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Radom
Dom, Halinów, Halinów, Miński, 166 m² Cena za m²: 6799.04 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 1 130 000 zł Sprzedający: firma Halinów
Dom, Halinów, Halinów, Miński, 160 m² Cena za m²: 10562.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 716 m² Ogłoszenie 1 690 000 zł Sprzedający: firma Halinów
Dom, Halinów, Halinów, Miński, 217 m² Cena za m²: 7358.35 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 716 m² Ogłoszenie 1 600 000 zł Sprzedający: firma Halinów
Dom, Józefin, Halinów, Miński, 280 m² Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 850 m² Droga dojazdowa: utwardzona Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 7 000 zł Sprzedający: firma Józefin
Dom, Halinów, Halinów, Miński, 889 m² Cena za m²: 2024.75 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 1212 m² Ogłoszenie 1 800 000 zł Sprzedający: firma Halinów
Dom, Cisie, Halinów, Miński, 162 m² Cena za m²: 11063.72 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 926 m² Ogłoszenie 1 790 000 zł Sprzedający: firma Cisie
Dom, Nowy Konik, Halinów, Miński, 230 m² Cena za m²: 3695.65 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 834 m² Liczba pokoi: 7 Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Dom, Budziska, Halinów, Miński, 212 m² Cena za m²: 7550.73 zł Rok budowy: 2009 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 1 600 000 zł Sprzedający: firma Budziska
Dom, Józefin, Halinów, Miński, 260 m² Cena za m²: 3846.15 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1000 m² Liczba pokoi: 7 Ogłoszenie 999 999 zł Sprzedający: firma Józefin
Dom, Halinów, Miński, 240 m² Cena za m²: 4958.33 zł Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 464 m² Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Halinów
Dom, Krzewina, Halinów, Miński, 137 m² Cena za m²: 6953.55 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 366 m² Ogłoszenie 955 000 zł Sprzedający: firma Krzewina
Dom, Nowy Konik, Halinów, Miński, 119 m² Cena za m²: 8016.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Dom, Nowy Konik, Halinów, Miński, 216 m² Cena za m²: 3935.19 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1993 Powierzchnia działki: 736 m² Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Nowy Konik
Dom, Krzewina, Halinów, Miński, 144 m² Cena za m²: 6757.69 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 388 m² Ogłoszenie 975 000 zł Sprzedający: firma Krzewina
Dom, Cisie, Halinów, Miński, 300 m² Cena za m²: 8333.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 1050 m² Ogłoszenie 2 500 000 zł Sprzedający: firma Cisie