Dom, Pławna, Strzelin, Strzeliński, 113 m² Cena za m²: 6451.33 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 1100 m² Ogłoszenie 729 000 zł Sprzedający: firma Pławna
Dom, Pławno, Gidle, Radomszczański, 270 m² Cena za m²: 2181.48 zł Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 500 m² Ogrodzenie: murowane Ogłoszenie 589 000 zł Sprzedający: firma Pławno
Dom, Pławno, Gidle, Radomszczański, 107 m² Cena za m²: 2285.45 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 5700 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 245 000 zł Sprzedający: firma Pławno
Dom, Pławna Dolna, Lubomierz, Lwówecki, 1000 m² Cena za m²: 550 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1826 Powierzchnia działki: 1050 m² Ogłoszenie 550 000 zł Sprzedający: firma Pławna Dolna
Dom, Pławna Górna, Lubomierz, Lwówecki, 220 m² Cena za m²: 1045 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1850 Powierzchnia działki: 4900 m² Ogłoszenie 229 900 zł Sprzedający: firma Pławna Górna
Dom, Pławno, Czaplinek, Drawski, 130 m² Cena za m²: 4915.38 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 639 000 zł Sprzedający: firma Pławno
Dom, Pławna Górna, Lubomierz, Lwówecki, 156 m² Cena za m²: 9541.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 2212 m² Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Pławna Górna