Opis i cechy

Dom, Pławna, Strzelin, Strzeliński, 113 m²

Ogłoszeniodawca: Biuro Nieruchomości Ilona Pytka

Kontakt: Ilona Pytka Informacje szczegółowe

Forma własności: własność

Tytuł ogłoszenia: Nowy dom w standardzie deweloperskim

Nr oferty ogłoszeniodawcy: 37

Ulica: Strzelińska

Pow. działki: 1100.00 m²

Powierzchnia użytkowa: 113.00 m²

Liczba pięter: 1

Pokoje: 5

Liczba łazienek: 2

Liczba sypialni: 4

Typ rynku: Pierwotny

Taras: Nie

Czy przy mieszkaniu jest ogródek: Tak

Powierzchnia ogródka: 1100.00 m²

Budynek

Rok budowy: 2026

Materiał budowlany: bloczki

Stan budynku: do wykończenia

Mediagaz (brak)kanalizacja (miejska)

Udogodnieniadostęp do drogi (asfaltowa/betonowa)ogrodzenie (brak)

Kolejne domy na sprzedaż w ramach inwestycji Akacjowa Pławna .

Idealne miejsce na nowy rozdział w życiu dla osób marzących o ucieczce z miasta. Dom położony pośród zielonych pól oferuje spokój i niezależność. Kameralna zabudowa nieopodal daje poczucie prywatności a tereny dookoła sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi .

Lokalizacja inwestycji: • Miejscowość : Trześnia -osiedle domów jednorodzinnych na styku dwóch miejscowości Pławna i Trześnia -położone tuz przy granicy ze Strzelinem (6km) to dynamicznie rozwijająca się osiedle, które łączy atuty podmiejskiego spokoju z doskonałą infrastrukturą miejską na wyciągnięcie ręki. • Idealna lokalizacja dla osób szukających alternatywy dla zatłoczonego Wrocławia , ceniących przestrzeń i nowoczesne udogodnienia.• Dojazd samochodem do Wrocławia zajmuje ok 20-30 min .

Mieszkańcy mogą korzystać ze Strzelińskiej Komunikacji Publicznej , która dowozi pasażerów do stacji PKP , skąd kursują pociągi Kolei Dolnośląskich .

Inf. techniczne budynku w standardzie deweloperskim: • Ściany działowe, schody betonowe, tynki• Budynek ocieplony z zewnątrz i wykończony elewacją akrylową • Poddasze ocieplone 23 cm pianą PUR.• Dach pokryty dachówką, podbitka z blachy płaskiej, powlekanej i rynny metalowe,• Stolarka okienna PVC, okna 3-szybowe , parapety zew granitowe, rolety zew. • Do budynku doprowadzone są wszystkie przyłącza, w budynku rozprowadzone instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna,• Ogrzewanie podłogowe , pompa ciepła z zasobnikiem na wodę,• Budynek posadowiony na działce o pow. 11 arów przy drodze asfaltowej gminnej• Technologia tradycyjna murowana- budynek z pozwoleniem na użytkowanie.

Układ funkcjonalny: • Parter o pow. 57,66 m2 składa się z otwartej części dziennej tj salonu z kuchnią (31,04m2) , przedpokoju z wiatrołapem ( 8,22m2),w pełni funkcjonalnej łazienki z prysznicem ( 5,72m2) i pokoju gościnnego ( 9,18m 2) oraz pomieszczenia gospodarczego (3,5m 2)• Poddasze o pow. użytkowej 45,56 m2 ( całkowita 56, 30 m2 ) składa się z trzech przestronnych sypialni ( 13,3m2; 12,25 m2; 7,43 m2 ), dużej łazienki (8,53 m2) i niewielkiego przedpokoju (4,16m 2) Cena jednego budynku: 729 000 zł Kupujący nie płaci podatku Pcc,. Bezpośrednio od dewelopera.• Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. • Dysponujemy bazą kontaktów do sprawdzonych firm wykończeniowych . • Zapewniamy również obsługę notarialną w renomowanej Kancelarii Notarialnej.• Cudzoziemcom zapewniamy profesjonalną pomoc w uzyskaniu zgody na zakup nieruchomości w Polsce- w tym zakresie współpracujemy z kancelarią specjalizującą się w obsłudze prawnej cudzoziemców

Kontakt: Ilona Pytka tel. 506 955 104,ilona.pytka@gmail.com

Lokalizacja:

Kraj: Polska

Wojewodztwo: Dolnośląskie

Powiat: Strzeliński (pow.)

Gmina miejsko-wiejska: Strzelin (gm.)

Miejscowosc: Pławna

Ulica: Strzelińska(ref. A1541975743)

Cena za m² 6451.33 zł
Rynek pierwotny
Rok budowy 2026
Powierzchnia działki 1100 m²
Ogrzewanie elektryczne
Ogrodzenie brak
Droga dojazdowa asfaltowa lub betonowa
Media prąd
Liczba pokoi 5
Forma własności własność
Powierzchnia mieszkalna 104 m²
Powierzchnia użytkowa 113 m²
Kanalizacja miejska
Dodatkowa powierzchnia ogród
Stan budynku do wykończenia
Materiał budowlany bloczki
Rodzaj zabudowy inny
Liczba pięter budynku 1
Zgłoś naruszenie zasad
Oferta: 8ba814ca-07df-472d-a3d7-e549392af8ce