Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 260 m² Cena za m²: 7653.85 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 1259 m² Ogłoszenie 1 990 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 340 m² Cena za m²: 2350 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 800 m² Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 139 m² Cena za m²: 10094.52 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 1 399 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 317 m² Cena za m²: 4107.42 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 1671 m² Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 140 m² Rok budowy: 2013 Powierzchnia działki: 213 m² Ogrzewanie: gazowe Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 5 500 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 140 m² Cena za m²: 9985.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 213 m² Ogłoszenie 1 398 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 115 m² Cena za m²: 7563.99 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 159 m² Ogłoszenie 868 876 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 180 m² Cena za m²: 7166.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Powierzchnia działki: 935 m² Ogłoszenie 1 290 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 97 m² Cena za m²: 9017.07 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 251 m² Ogłoszenie 877 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 160 m² Cena za m²: 13187.5 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 1749 m² Ogłoszenie 2 110 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 203 m² Cena za m²: 11256.16 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 1569 m² Ogłoszenie 2 285 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Drewniana dekoracja ścienna Oma wir liebe dich handmade serce prezent Kup teraz 22 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Dziembówko
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 115 m² Cena za m²: 7791.3 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 896 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 136 m² Cena za m²: 6777.05 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 925 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 126 m² Cena za m²: 10037.44 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 488 m² Ogłoszenie 1 260 000 zł Sprzedający: firma Wiry
Dom, Wiry, Komorniki, Poznański, 109 m² Cena za m²: 10389.02 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 484 m² Ogłoszenie 1 135 000 zł Sprzedający: firma Wiry
F&F single Switch sterownik Fox WI-R1S1P-P Rodzaj: łącznik Seria: Fox Kup teraz 150 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Kozienice