Biuro, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 466 m² Powierzchnia: 466.04 m² Cena za m²: 11780.1 zł Liczba pomieszczeń: 11 Rynek: wtórny Ogłoszenie 5 490 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 29 m² Powierzchnia: 28.52 m² Cena za m²: 13639.55 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Ogłoszenie 389 000 zł Sprzedający: firma Kraków
OLSZA KRAKÓW KS Klub Sportowy NAKLEJKA WLEPKA PRL Kod producenta: 000 Seria: 0 Długość: 0 cm Szerokość produktu: 0 cm aukcja z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 51 m² Powierzchnia: 51.11 m² Cena za m²: 12326.35 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Ogłoszenie 630 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Cena za m²: 13921.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 529 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 54 m² Powierzchnia: 54.3 m² Rok budowy: 1960 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 11 Ogłoszenie 2 900 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 44 m² Powierzchnia: 44 m² Cena za m²: 15000 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 660 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Dom, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 170 m² Cena za m²: 13852.03 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 276 m² Ogłoszenie 2 359 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Dom, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 173 m² Cena za m²: 16146.7 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1968 Powierzchnia działki: 741 m² Ogłoszenie 2 800 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 72 m² Powierzchnia: 71.95 m² Cena za m²: 13189.72 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 949 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 25 m² Powierzchnia: 25.04 m² Rok budowy: 1970 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 950 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 45 m² Powierzchnia: 44.6 m² Cena za m²: 15000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1969 Ogłoszenie 669 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 52 m² Powierzchnia: 52.4 m² Cena za m²: 12690.84 zł Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 665 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 49 m² Powierzchnia: 48.85 m² Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 3 200 zł Sprzedający: firma Kraków
Komercyjne, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 39 m² Powierzchnia: 39.1 m² Liczba pomieszczeń: 2 Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 2 346 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 44 m² Powierzchnia: 43.99 m² Cena za m²: 15800 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Ogłoszenie 695 042 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 49 m² Powierzchnia: 48.89 m² Cena za m²: 16400 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Ogłoszenie 801 796 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 73 m² Powierzchnia: 73.17 m² Cena za m²: 15600 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Ogłoszenie 1 141 452 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 48 m² Powierzchnia: 47.67 m² Cena za m²: 14998.95 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Ogłoszenie 715 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 22 m² Powierzchnia: 22 m² Rok budowy: 1970 Liczba pięter budynku: 8 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 800 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Media: internet Ogłoszenie 2 400 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 38 m² Powierzchnia: 38.23 m² Cena za m²: 14360.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 42 m² Powierzchnia: 42 m² Cena za m²: 15452.38 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Kraków
olsza czarna - sadzonki - 1 kpl. = 50 szt. Kup teraz 30 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wiśniowa
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 48 m² Powierzchnia: 48 m² Rok budowy: 1960 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 700 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 56 m² Powierzchnia: 55.8 m² Cena za m²: 14068.1 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2001 Ogłoszenie 785 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Dwory Ożarów Tułowice Maćkowa Ruda Kuznocin Olsza Radachówka Lusławice Wydawnictwo: 2ryby Tytuł: Dwory Autor: praca zbiorowa Okładka: miękka oferta z allegro 99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bielsko-biała
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 36 m² Powierzchnia: 36.36 m² Cena za m²: 15099.01 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Dom, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 245 m² Cena za m²: 9387.76 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 339 m² Ogłoszenie 2 300 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 44 m² Powierzchnia: 44 m² Rok budowy: 1933 Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 2 400 zł Sprzedający: firma Kraków
Olsza czarna kora 100g z Bieszczad Kup teraz 9 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Sanok
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 72 m² Powierzchnia: 72 m² Cena za m²: 13180.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Ogłoszenie 949 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 85 m² Powierzchnia: 85 m² Rok budowy: 1995 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 3 999 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 26 m² Powierzchnia: 25.83 m² Cena za m²: 19125.05 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 494 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 48 m² Powierzchnia: 48.11 m² Cena za m²: 13489.92 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 90 m² Powierzchnia: 90 m² Cena za m²: 13333.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 34 m² Powierzchnia: 34 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 2 100 zł Sprzedający: firma Kraków
Olsza czarna kwiat 100g z Bieszczad Kup teraz 9 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Sanok
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Rok budowy: 2024 Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 2 900 zł Sprzedający: firma Kraków
DREWNO KOMINKOWE Do Wędzarni OLCHA Olszyna Olsza 20kg Rodzaj drewna: olcha Typ produktu: drewno Waga: 20 kg Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 20 kg Kup teraz 45 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Raniżów
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 32 m² Powierzchnia: 32 m² Cena za m²: 12343.75 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Biuro, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 458 m² Powierzchnia: 458.06 m² Liczba pomieszczeń: 11 Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Ogłoszenie 36 461 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 55 m² Powierzchnia: 55 m² Rok budowy: 2015 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 5 Ogłoszenie 3 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 45 m² Powierzchnia: 45.1 m² Cena za m²: 15254.99 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 688 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 64 m² Powierzchnia: 63.5 m² Cena za m²: 12582.68 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 59 m² Powierzchnia: 59.1 m² Cena za m²: 12521.15 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1968 Ogłoszenie 740 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 48 m² Powierzchnia: 47.85 m² Cena za m²: 17450.37 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 835 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Dom, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 160 m² Powierzchnia działki: 572 m² Liczba pokoi: 6 Powierzchnia mieszkalna: 160 m² Powierzchnia użytkowa: 160 m² Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 34 m² Powierzchnia: 34.1 m² Cena za m²: 15806.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 539 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 72 m² Powierzchnia: 71.95 m² Cena za m²: 13189.72 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 949 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 72 m² Powierzchnia: 72.2 m² Cena za m²: 12880.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1983 Ogłoszenie 930 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Biuro, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 31 m² Powierzchnia: 31.2 m² Cena za m²: 16506.41 zł Liczba pomieszczeń: 2 Rok budowy: 2018 Ogłoszenie 515 000 zł Sprzedający: firma Kraków
OLSZA KRAKÓW KKS - Kolejowy Klub Sportowy - 80 lat - monografia Dyscyplina sportu: piłka nożna -10% 80,00 zł Kup teraz 72 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Dębniki
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 58 m² Powierzchnia: 58.4 m² Cena za m²: 15239.73 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1986 Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Mieszkanie, Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza, 50 m² Powierzchnia: 50 m² Rok budowy: 1960 Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 2 600 zł Sprzedający: firma Kraków
KRAKÓW KOLEJOWY KLUB SPORTOWY OLSZA KRAKÓW LEGITYMACJA SKŁADEK CZŁONKOWSK. oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 75 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Odznaka OLSZA Kraków Rodzaj odznaki: klubowe Licytacja 20 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Mosty gmina Kosakowo
Prądnik Czerwony – Olsza – Rakowice, Piotr Hapanowicz, autograf autora! Gatunek: Historia Kup teraz 75 zł STAN: NOWY DOSTAWA 0 ZŁ Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Prądnik Czerwony
OLSZA KRAKÓW KKS kolekcjonerski brelok sportowy PRL wer.2 Kup teraz 45 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Dębniki