Promowane Leżanka, szezlong tapicerowana marka Invcita, Glamour szary welur Kolekcja: invicta Rodzaj: tradycyjny Kolor obicia: szary Kolor korpusu: metal do negocjacji Kup teraz 600 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
STYLOWY Szezlong Leżanka + Pufa (fotele) nie używany prod. U.S.A. stylowe Rodzaj: inny Kolor obicia: brązowy Kolor dominujący: beżowy Szerokość produktu: 230 cm oferta z allegro 3 790 zł Sprzedający: osoba prywatna Gorzów Wlkp
Szezlong leżanka OzziDesigne Marka: bez marki Wielkość: jednoosobowa Powierzchnia spania - długość (cm): do 150 cm Powierzchnia spania - szerokość (cm): do 60 cm Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Chmielinko
Szezlong leżanka OzziDesigne Szerokość mebla: 180 cm Głębokość mebla: 65 cm Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Chmielinko
Szezlong, leżanka, fotel EVO jasno szara Agata Meble do negocjacji Kup teraz 990 zł Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów
Leżanka, fotel, wygodny szezlong Alan tkanina Lena109 Licytacja 300 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Wartkowice
Szezlong Miami leżanka Brąz Kolor obicia: brązowy Kup teraz 900 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Krzyż Wielkopolski
Leżanka szelzong Agata Meble jak nowa 420,00 zł Ogłoszenie 399 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdów
Szezlong leżanka kanapa IKEA kivik Marka: IKEA -18% 220,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 180 zł Sprzedający: osoba prywatna Oleśnica
LC4 Szezlong Le Corbusier Nowy Prawdziwa Włoska Skóra Leżanka Fotel Ogłoszenie 3 999 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Katowice
Szezlong leżanka zielony pikowany Marka: bez marki Kolor obicia: zielony Kod producenta: Polska Głębokość mebla: 170 cm Kup teraz 799 zł Sprzedający: osoba prywatna Świętochłowice
Szezlong / Leżanka Relaksacyjna Welur Beżowy - Stan Idealny Marka: Agata Meble do negocjacji Ogłoszenie 750 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Zwierzyniec
Szezlong COLETTE, 90 x 170 x 60 cm, leżanka grafitowa, pikowana -44% 999,00 zł Ogłoszenie 550 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Szezlong, fotel, leżanka nowy! Marka: bez marki Ogłoszenie 900 zł Sprzedający: osoba prywatna Łomianki Dolne
Skóra naturalna. Szezlong loft luksus leżanka Marka: KLER Rodzaj: ergonomiczny Głębokość mebla: 56 cm Szerokość mebla: 130 cm -16% 1200,00 zł Kup teraz 1 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Kalisz
Szezlong leżanka Agata Meble prawie nieużywana jak nowa -18% 490,00 zł Ogłoszenie 399 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wieliczka
Szezlong, leżanka, fotel, relax, odpoczynek wygodny Rodzaj: tradycyjny Kolor obicia: różowy Kolekcja: Promavera Głębokość mebla: 168 cm -60% 5000,00 zł Ogłoszenie 2 000 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Barczewo
Szezlong leżanka sofa z skrzynią Marka: Beliani Powierzchnia spania - długość (cm): 171-180 cm Powierzchnia spania - szerokość (cm): 61-70 cm -37% 799,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 499 zł Sprzedający: osoba prywatna Świecie
Fotel,szezlong, leżanka odcienie beżu Rodzaj: tradycyjny Kolor obicia: odcienie beżu Kolor korpusu: chromowany Materiał obicia: tkanina Kup teraz 700 zł Sprzedający: osoba prywatna Zambrów
Szezlong, leżanka, LANDSKRONA IKEA Marka: Ikea Kolekcja: LANDSKRONA Kup teraz 1 300 zł Sprzedający: osoba prywatna LESZNO
Sofa - leżanka - szezlong Marka: Ikea Kolor obicia: odcienie szarości Szerokość mebla: 93.00 cm Głębokość mebla: 151.00 cm Ogłoszenie 700 zł Sprzedający: osoba prywatna Czerwionka, Dębieńsko
Kivik leżanka szezlong granatowy Ikea nowe obicie Marka: Ikea Ogłoszenie 950 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź, Łódź
Szezlong, Leżanka Ikea Kivik Kolekcja: Kivijk Ogłoszenie 750 zł Sprzedający: osoba prywatna Poznań, Stare Miasto
Leżanka, Szezlong Ikea Kivik Marka: Ikea Kolekcja: Kivik Ogłoszenie 750 zł Sprzedający: osoba prywatna Poznań, Stare Miasto
Leżanka Szezlong z Agata Meble do negocjacji Kup teraz 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Wawer
Szezlong Amli Decor, leżanka, fotel łóżko Rodzaj: tradycyjny Kup teraz 900 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Stare Miasto