| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Alpine |
| Rodzaj | brak informacji |
| Model | CDE |
| Szerokość produktu | 11.00 cm |
| Wysokość produktu | 24.00 cm |
| Głębokość produktu | 11.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | USB |
| Radio | pasmo FM |
| Złącza | AUX |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Liczba zapamiętywanych stacji | 18 |
| Montaż | 1-DIN |
| Załączone wyposażenie | - |
| Kod producenta | ute-72bt |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 570d267f-089d-40d8-8b6a-f7fe78f4a865
Podobne wyszukiwania
Radioodtwarzacze Kielce
 
(182)
Radioodtwarzacze Warszawa
 
(165)
Radioodtwarzacze Sosnowiec
 
(131)
Radioodtwarzacze Bydgoszcz
 
(57)
Radioodtwarzacze Gliwice
 
(52)
Radioodtwarzacze Gdańsk
 
(42)
Radioodtwarzacze Legnica
 
(32)
Radioodtwarzacze Lublin
 
(31)
Radioodtwarzacze Rzeszów
 
(20)
Radioodtwarzacze Siemianowice Śląskie
 
(19)
Radioodtwarzacze Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Radioodtwarzacze Białogard
 
(18)
Radioodtwarzacze Słupsk
 
(18)
Radioodtwarzacze Włocławek
 
(16)
Radioodtwarzacze Żarki
 
(15)
Radioodtwarzacze Turek
 
(14)
Radioodtwarzacze Zawiercie
 
(14)
Radioodtwarzacze Opole
 
(13)
Radioodtwarzacze Komorniki
 
(13)
Radioodtwarzacze Krotoszyce
 
(13)
Radioodtwarzacze Jaworzno
 
(12)
Radioodtwarzacze Suwałki
 
(12)
Radioodtwarzacze Siedlce
 
(11)
Radioodtwarzacze Piotrków Trybunalski
 
(11)
Radioodtwarzacze Śrem
 
(10)
Radioodtwarzacze Stargard
 
(10)
Radioodtwarzacze Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Radioodtwarzacze Bielsko-Biała
 
(10)
Radioodtwarzacze Bolesławiec
 
(10)
Radioodtwarzacze Piaseczno
 
(9)
Radioodtwarzacze Jelenia Góra
 
(9)
Radioodtwarzacze Dąbrowa Górnicza
 
(9)
Radioodtwarzacze Zamość
 
(9)
Radioodtwarzacze Grajewo
 
(9)
Radioodtwarzacze Piła
 
(8)
Radioodtwarzacze Miedziana Góra
 
(8)
Radioodtwarzacze Wasilków
 
(8)
Radioodtwarzacze Czechowice-Dziedzice
 
(8)
Radioodtwarzacze Wołomin
 
(8)
Radioodtwarzacze Morąg
 
(8)
Radioodtwarzacze Bolków
 
(8)
Radioodtwarzacze Mysłowice
 
(8)
Radioodtwarzacze Biała Podlaska
 
(7)
Radioodtwarzacze Orzech
 
(7)
Radioodtwarzacze Złoty Stok
 
(7)
Radioodtwarzacze Milejów
 
(7)
Radioodtwarzacze Żywiec
 
(7)
Radioodtwarzacze Zduńska Wola
 
(7)
Radioodtwarzacze Tczew
 
(7)
Radioodtwarzacze Libiąż
 
(7)
Radioodtwarzacze Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Radioodtwarzacze Konin
 
(6)
Radioodtwarzacze Wągrowiec
 
(6)
Radioodtwarzacze Koło
 
(6)
Radioodtwarzacze Hrubieszów
 
(6)
Radioodtwarzacze Przemyśl
 
(6)
Radioodtwarzacze Jarocin
 
(6)
Radioodtwarzacze Nakło nad Notecią
 
(6)
Radioodtwarzacze Radlin
 
(5)
Radioodtwarzacze Pruszków
 
(5)
Radioodtwarzacze Kadzidło
 
(5)
Radioodtwarzacze Szemud
 
(5)
Radioodtwarzacze Skierniewice
 
(5)
Radioodtwarzacze Gubin
 
(5)
Radioodtwarzacze Nowy Targ
 
(5)
Radioodtwarzacze Chodzież
 
(5)
Radioodtwarzacze Olkusz
 
(5)
Radioodtwarzacze Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Radioodtwarzacze Piastów
 
(5)
Radioodtwarzacze Starachowice
 
(5)
Radioodtwarzacze Racibórz
 
(5)
Radioodtwarzacze Lidzbark Warmiński
 
(5)
Radioodtwarzacze Węgorzewo
 
(5)
Radioodtwarzacze Połczyn-Zdrój
 
(4)
Radioodtwarzacze Pogorzyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Giżycko
 
(4)
Radioodtwarzacze Łuków
 
(4)
Radioodtwarzacze Strzelce Opolskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Ropczyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Puławy
 
(4)
Radioodtwarzacze Mikołów
 
(4)
Radioodtwarzacze Nysa
 
(4)
Radioodtwarzacze Hajnówka
 
(4)
Radioodtwarzacze Piekary Śląskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Nisko
 
(4)
Radioodtwarzacze Wąbrzeźno
 
(4)
Radioodtwarzacze Wyszków
 
(4)
Radioodtwarzacze Ełk
 
(4)
Radioodtwarzacze Zgierz
 
(4)
Radioodtwarzacze Elbląg
 
(4)
Radioodtwarzacze Będzin
 
(4)
Radioodtwarzacze Borek Wielkopolski
 
(4)
Radioodtwarzacze Bochnia
 
(4)
Radioodtwarzacze Kłodzko
 
(4)
Radioodtwarzacze Rutki-Kossaki
 
(4)
Radioodtwarzacze Ostrów Mazowiecka
 
(4)