| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Seria | AMD Athlon |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.20 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.20 GHz |
| Liczba wątków | 1 |
| Pamięć podręczna | 0.51 MB |
| Proces technologiczny | 90 nm |
| Współczynnik TDP | 67 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket 939 |
| Maksymalny pobór mocy | 70 W |
| Model procesora | Athlon 64 3500+ |
| Model zintegrowanej karty graficznej | BRAK |
| Kod producenta | ADA3500DAA4BW |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b953cf77-682d-4a28-9ed0-018dca8c4143
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(384)
Procesory Gdańsk
 
(54)
Procesory Bydgoszcz
 
(47)
Procesory Lublin
 
(32)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(22)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Opole
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Orzech
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Legnica
 
(8)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Kalisz
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(5)
Procesory Stargard
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Piotrowice
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)