| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Seria | AMD Athlon |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM2 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model procesora | Athlon X2 4850e |
| Kod producenta | ADH4850IAA5DO |
| EAN (GTIN) | 4060787014535 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.50 GHz |
| Liczba wątków | 2 |
| Pamięć podręczna | 1.00 MB |
| Proces technologiczny | 65 nm |
| Współczynnik TDP | 45 W |
| Maksymalny pobór mocy | 45 W |
| Załączone wyposażenie | chłodzenie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4183c1d3-4cb9-478b-81f2-04dc0ffe861c
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(389)
Procesory Gdańsk
 
(61)
Procesory Bydgoszcz
 
(42)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(21)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Opole
 
(15)
Procesory Radom
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Gliwice
 
(13)
Procesory Lipowa
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)