| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | AMD |
| Seria | AMD FX |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.5 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.1 GHz |
| Liczba wątków | 6 |
| Pamięć podręczna | 8 MB |
| Proces technologiczny | 32 nm |
| Współczynnik TDP | 95 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM3+ |
| Maksymalny pobór mocy | 95 W |
| Model procesora | FX-6300 |
| Model zintegrowanej karty graficznej | brak |
| Kod producenta | FD6300WMW6KHK |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9d58d7d0-388c-4f16-8fe3-844f25d48056
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(384)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(31)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Opole
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Chełm
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Legnica
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Chorzów
 
(8)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Orzech
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)