| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Seria | AMD Ryzen 3 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model procesora | Ryzen 3 2200G |
| Kod producenta | YD2200C5FBBOX |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.70 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 4.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Radeon Vega 8 |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Załączone wyposażenie | chłodzenie |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.540 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2c18317f-9777-465f-90af-a5b77cfa6c51
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(402)
Procesory Gdańsk
 
(59)
Procesory Bydgoszcz
 
(43)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(27)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(21)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Bielsko-Biała
 
(13)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)